Carmen Discovery Merlot

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Carmen Discovery Merlot

 

Kraj: Chile

Region: Central Valley

Producent: Carmen Since 1859

Szczep: Merlot

Pojemność: 0,7l

Alkohol: 13,5% BK6

 

Czerwone wino o bardzo przyjemnym bukiecie owocowym, lśniącym rubinowym kolorze, miękkiej konsystencji z delikatnymi taninami, o średniej masie i wykończeniu. Mocne nuty czerwonej wiśni, karmelu, kawy i czekolady z nutą mięty i dojrzałej śliwki. Garbniki są bogate i słodkie, z długim i żywym finiszem.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Spójne, bezproblemowe wina produkowane w Chile Cental Valley. Jasne i żywe smaki owocowe o doskonałej strukturze, dzięki czemu wina te stanowią doskonałą wartość. Central Valley region Doliny Środkowej dominuje na scenie wina w Chile , stanowiąc ponad 80 procent produkcji. Region składa się z kilku podregionów, w tym doliny Maipo , Colchagua i doliny Casablanki . Region rozciąga się na 400 km z północy na południe i jest domem dla największych producentów w kraju. Jego duży rozmiar i zmienna topografia reprezentują szeroki zakres warunków klimatycznych, gleb i stylów. Winnice są sadzone na przybrzeżnych równinach, u podnóża Andów i na skalistych wysokościach do 750 metrów. W rezultacie w całym regionie sadzi się różnorodne winogrona.

Carmen Discovery Merlot - Opinie klientów

Dodaj opinię

Carmen Discovery Merlot

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora