Penfolds Bin 707 Cabernet Sauvignon

1 877,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Produkty w uczciwych cenach

Penfolds Bin 707 Cabernet Sauvignon

 

Kraj: Australia

Region: Barossa Valley

Producent: Penfolds

Szczep: Cabernet Sauvignon

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

Charakteryzuje się łatwo rozróżnialnym bukietem. Ma głęboki, ciemno granatowy kolor i zapach charakterystyczny dla win dojrzewających w beczkach. Jest nasycone smakiem szczepu Cabernet. Wyjątkowe skondensowanie smaku jagód, czarnej porzeczki i anyżu. Do czerwonych mięs, dziczyzny, serów.

 

Penfolds to jedna z najstarszych i najbardziej znanych winiarni w Australii. Wina Penfolds słyną z różnorodności, historii i kunsztu. Wina Penfolds są idealne na każde podniebienie i okazję, czy to wina do piwnicy, czy te gotowe już dziś. Owoce Penfolds pochodzą z najbardziej cenionych regionów winnych. Subtelne różnice w klimacie i glebie pozwalają stworzyć doskonałe wina, które może skosztować każdy miłośnik wina. Stosunek ceny do jakości jest perfekcyjny tak piszą i mówią na całym świecie.

Wyniki:

 

98 punktów  - Ken Gargett, The World of Fine Wine Magazine

98 punktów - Nick Stock, jamessuckling.com

97+ punktów -  Joe Czerwinski, Robert Parker's Wine Advocate

19,5 + / 20 -  Matthew Jukes

97 punktów -  Andrew Caillard MW

97 punktów - Huon Hooke

97 punktów - David Sly, Decanter Magazine

18/20 -  Jancis Robinson

 

 

 

Notatki Sommelier Bachus wina

 

Głęboka czerwień morwy. Automatyczne wznoszenie się owoców odmiany cabernet sauvignon zaplecione klasycznymi beczkowatymi i mrówkowymi markerami Bin 707. Zapachy lodów boysenberry, ciasta z czarnego lasu, ciemnej wiśni / kirschu ... i zabaglione, nuty pana cotta unoszą się nad nim. Wkład odnotowany poprzez uwolnienie drzewa sandałowego, kadzidła i aromatów grafitowych bloków ostrzenia osełki.

 

Podniebienie - od razu widoczny solidny rdzeń kabernetu z owocami (soczysta czarna porzeczka) i pomarszczoną, czarną oliwką. Teksturalnie, drobny splot gobelinu - nić rabarbarowo / żurawinowa naturalnej kwasowości, owinięta wokół siateczki cienkich tanin. (Wrażenie tylko skórki i garbników z nasion, pomimo 100% nowego dębu. Bez wątpienia połysk i gładkość wina sprawiają, że jest to koncepcja). Kompleksowo, ziarnistość ciemnej czekolady, cedr i pikantne usposobienie przyczyniają się do warstwowania, długości i potencjału długowieczności tego wina. Kompletny.

 

Penfolds 707 to doskonałe odzwierciedlenie cabernet sauvignon „House Style” Penfolds: owoce o intensywnym smaku; zakończenie fermentacji i dojrzewanie w nowym dębie; wyrażanie zrozumienia Penfolds na temat pozyskiwania owoców z wielu winnic i wielu regionów.

 

Bin 707 po raz pierwszy wyprodukowano w 1964 r. Wino nie było produkowane w latach 1970–1975 (kiedy owoce były kierowane do innych win) ani w 1981, 1995, 2000, 2003, 2011 lub 2017 r. (Kiedy owoce o wymaganym stylu i jakości nie były dostępny). Pojemny i sprawdzony potencjał piwniczny, Bin 707 zachowuje bezpieczne miejsce w szeregu najlepszych australijskich cabernetów.

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="39" SemiHidden="true" UnhideWhenUsed="tru

Penfolds Bin 707 Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

Dodaj opinię

Penfolds Bin 707 Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię