Vega Sicilia Unico 2008

3 300,00 zł
Brutto
1 Przedmiot

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.


Vega Sicilia Unico 2008 Ribera del Duero

 

Producent: Bodegas Vega Sicillia S.A.

Kraj: Hiszpania

Region: Castilla Leon

Apelacja: DO Ribera del Duero

Szczep: Tempranillo, Cabernet Sauvignon,

Merlot , Malbec , Carmenere

Beczka: około 64 miesiące

Pojemność: 0,75 l.

Alkohol: 14,5%Wino Tempranillo - Vega Sicilia Unico Gran Reserva Ribera del Duero D.O.


Wino Vega Sicilia najwyższej klasy wino czerwone z Hiszpanii zaliczające się do pierwszej setki najbardziej pożądanych win świata. Wino perfekcyjne, barwa ciemnej wiśni z ognistymi refleksami. Bukiet nasycony ciemnymi owocami, nuty orzechowe, czyste drewno z przyjemnymi taninami dębu na tle przypraw, tytoniu i kawy. Doskonała struktura, taniny są zintegrowane, a kwasowość jest żywa i zrównoważona z owocami. Wino Vega Sicilia Unico przez 14 miesięcy dojrzewało w drewnianych kadziach, 18 miesięcy w nowych beczkach, 8 miesięcy w delikatnie starzonych beczkach i 24 miesiące w drewnianych kadziach o dużej pojemności. Wino Vega Sicilia wyróżnione przez Roberta Parkera.


Z nieograniczonym zaangażowaniem i lojalnością kapitał ludzki w TEMPOS Vega Sicilia jest niewątpliwie jednym z bastionów wpływających na jakości Win Vega Sicilia. Duma wśród robotników w Vega Sicilia, z których wielu urodziło się na terenie samego osiedla, ponieważ odziedziczyli tradycję i handel, z którego wywodzą się ich ojcowie, ich dziadowie, a nawet ich pradziadkowie. Ponieważ zdarzają się przypadki, w których pracowało do tej firmy aż cztery pokolenia, na przykład José Enrique, mistrz miedziany lub jego brat Jesús María, którzy należą do czwartego pokolenia rodziny w Vega Sicilia. Ta tradycja ciągłości rodzinnej w prowadzeniu winnicy, okazała się wartością samą w sobie, a każdy pracownik Vega Sicilia może być dumny ze swojego handlu, czując się częścią w grupie i z przywilejem pracy w jednej z najbardziej prestiżowych firm winiarskich na świecie.

 

Ostatecznym celem TEMPOS Vega Sicilia jest stać się globalnym, prestiżowym punktem odniesienia dla jednej kultury opartej na ciągłym poszukiwaniu doskonałości, harmonii z naturą oraz nieskończonej skrupulatności i poświęcenia. Wszystko to zależy od pracy wybitnego zespołu ludzkiego oraz zasad i wartości, które wykraczają poza jednostki, zarówno przeszłe, jak i przyszłe pokolenia, i które wyznaczają drogę, którą należy podążać.

Vega Sicilia Unico 2008 - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-10-05

Wyjątkowe i eleganckie czerwone wino Vega Sicilia Unico

Wyjątkowe i eleganckie czerwone wino, o intensywnym wiśniowym kolorze z bordowymi krawędziami. Na nosie jest bardzo dojrzały, z nutami czarnych owoców, fiołków, drzewa sandałowego i nutami beczek (mięso, krew) i przypraw. W ustach jest obszerny, hojny, z super polerowanymi i miękkimi taninami. Żywy, z porzeczkami i cedrem. Bardzo długi finisz.

Oceń 
Quality


2022-10-02

Vega Sicilia Unico

Czerwone owoce, prażony dąb i trochę kawy i czekolady. Średni korpus z jędrnymi garbnikami i atrakcyjną dojrzałością.

Oceń 
Quality


2022-09-22

Vega Sicilia Unico 2008 Ribera del Duero 030112

Unico jest jednym z największych win w Hiszpanii i jest flagowym statkiem Vega Sicilia. Pojawia się w głębokiej karminowej czerwieni z intensywnym wiśniowo-czerwonym połyskiem. Vega Sicilia Unico charakteryzuje się potężnym, szerokim i niezwykle owocowym bukietem pikantnych jagód i ciemnych śliwek dla tego rocznika. Zapachowi temu towarzyszy odrobina lawendy, charakterystyczna świeżość terroir i klasycznie eteryczne nuty kadzideł.

Dodaj opinię

Vega Sicilia Unico 2008


Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 108 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo duży wybór win w dobrych cenach. Przede wszystkim kompetentni sprzedawcy, którzy mają ogromną wiedzę. Dobrali mi pyszne i bardzo oryginalne w smaku wino, które zasmakowało całej rodzinie. Warto korzystać z promowanych win tych wystawianych na blacie. Na pewno będę wracać.
Jacek Stefanowski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI