Vega Sicilia Unico Gran Reserva

1 647,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Produkty w uczciwych cenach

Vega Sicilia Unico Gran Reserva 2008 04 / 07

 

Producent: Bodegas Vega Sicillia S.A.

Kraj: Hiszpania

Region: Castilla Leon

Apelacja: DO Ribera del Duero

Szczep: Tempranillo, Cabernet Sauvignon,

Merlot , Malbec , Carmenere

Beczka: około 64 miesiące

Pojemność: 0,75 l.

Alkohol: 14,5%

Wino Tempranillo - Vega Sicilia Unico Gran Reserva Ribera del Duero D.O.

Wino Vega Sicilia najwyższej klasy wino czerwone z Hiszpanii zaliczające się do pierwszej setki najbardziej pożądanych win świata. Wino perfekcyjne, barwa ciemnej wiśni z ognistymi refleksami. Bukiet nasycony ciemnymi owocami, nuty orzechowe, czyste drewno z przyjemnymi taninami dębu na tle przypraw, tytoniu i kawy. Doskonała struktura, taniny są zintegrowane, a kwasowość jest żywa i zrównoważona z owocami. Wino Vega Sicilia Unico przez 14 miesięcy dojrzewało w drewnianych kadziach, 18 miesięcy w nowych beczkach, 8 miesięcy w delikatnie starzonych beczkach i 24 miesiące w drewnianych kadziach o dużej pojemności. Wino Vega Sicilia wyróżnione przez Roberta Parkera.

Z nieograniczonym zaangażowaniem i lojalnością kapitał ludzki w TEMPOS Vega Sicilia jest niewątpliwie jednym z bastionów wpływających na jakości Win Vega Sicilia. Duma wśród robotników w Vega Sicilia, z których wielu urodziło się na terenie samego osiedla, ponieważ odziedziczyli tradycję i handel, z którego wywodzą się ich ojcowie, ich dziadowie, a nawet ich pradziadkowie. Ponieważ zdarzają się przypadki, w których pracowało do tej firmy aż cztery pokolenia, na przykład José Enrique, mistrz miedziany lub jego brat Jesús María, którzy należą do czwartego pokolenia rodziny w Vega Sicilia. Ta tradycja ciągłości rodzinnej w prowadzeniu winnicy, okazała się wartością samą w sobie, a każdy pracownik Vega Sicilia może być dumny ze swojego handlu, czując się częścią w grupie i z przywilejem pracy w jednej z najbardziej prestiżowych firm winiarskich na świecie.

 

Ostatecznym celem TEMPOS Vega Sicilia jest stać się globalnym, prestiżowym punktem odniesienia dla jednej kultury opartej na ciągłym poszukiwaniu doskonałości, harmonii z naturą oraz nieskończonej skrupulatności i poświęcenia. Wszystko to zależy od pracy wybitnego zespołu ludzkiego oraz zasad i wartości, które wykraczają poza jednostki, zarówno przeszłe, jak i przyszłe pokolenia, i które wyznaczają drogę, którą należy podążać.

Vega Sicilia Unico Gran Reserva - Opinie klientów

Dodaj opinię

Vega Sicilia Unico Gran Reserva

Dodaj opinię