Wino Vega Sicilia Unico Ribera del Duero

3 704,00 zł
Brutto
1 Przedmiot

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Vega Sicilia Unico Ribera del Duero

 

Kraj: Hiszpania

Region: Castilla Leon

Apelacja: DO Ribera del Duero

Producent: Bodegas Vega Sicillia S.A.

Szczep: Tempranillo, Cabernet Sauvignon,

Merlot , Malbec , Carmenere

Beczka: około 64 miesiące

Pojemność: 0,75 l.

Alkohol: 14,5%

Wino Tempranillo - Vega Sicilia Unico Gran Reserva Ribera del Duero D.O.

Wino Vega Sicilia najwyższej klasy wino czerwone z Hiszpanii zaliczające się do pierwszej setki najbardziej pożądanych win świata. Wino perfekcyjne, barwa ciemnej wiśni z ognistymi refleksami. Bukiet nasycony ciemnymi owocami, nuty orzechowe, czyste drewno z przyjemnymi taninami dębu na tle przypraw, tytoniu i kawy. Doskonała struktura, taniny są zintegrowane, a kwasowość jest żywa i zrównoważona z owocami. Wino Vega Sicilia Unico przez 14 miesięcy dojrzewało w drewnianych kadziach, 18 miesięcy w nowych beczkach, 8 miesięcy w delikatnie starzonych beczkach i 24 miesiące w drewnianych kadziach o dużej pojemności. Wino Vega Sicilia wyróżnione przez Roberta Parkera.

Z nieograniczonym zaangażowaniem i lojalnością kapitał ludzki w TEMPOS Vega Sicilia jest niewątpliwie jednym z bastionów wpływających na jakości Win Vega Sicilia. Duma wśród robotników w Vega Sicilia, z których wielu urodziło się na terenie samego osiedla, ponieważ odziedziczyli tradycję i handel, z którego wywodzą się ich ojcowie, ich dziadowie, a nawet ich pradziadkowie. Ponieważ zdarzają się przypadki, w których pracowało do tej firmy aż cztery pokolenia, na przykład José Enrique, mistrz miedziany lub jego brat Jesús María, którzy należą do czwartego pokolenia rodziny w Vega Sicilia. Ta tradycja ciągłości rodzinnej w prowadzeniu winnicy, okazała się wartością samą w sobie, a każdy pracownik Vega Sicilia może być dumny ze swojego handlu, czując się częścią w grupie i z przywilejem pracy w jednej z najbardziej prestiżowych firm winiarskich na świecie.

 

Ostatecznym celem TEMPOS Vega Sicilia jest stać się globalnym, prestiżowym punktem odniesienia dla jednej kultury opartej na ciągłym poszukiwaniu doskonałości, harmonii z naturą oraz nieskończonej skrupulatności i poświęcenia. Wszystko to zależy od pracy wybitnego zespołu ludzkiego oraz zasad i wartości, które wykraczają poza jednostki, zarówno przeszłe, jak i przyszłe pokolenia, i które wyznaczają drogę, którą należy podążać.

Vega Sicilia Unico Ribera del Duero - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-10-05

Wyjątkowe i eleganckie czerwone wino Vega Sicilia Unico

Wyjątkowe i eleganckie czerwone wino, o intensywnym wiśniowym kolorze z bordowymi krawędziami. Na nosie jest bardzo dojrzały, z nutami czarnych owoców, fiołków, drzewa sandałowego i nutami beczek (mięso, krew) i przypraw. W ustach jest obszerny, hojny, z super polerowanymi i miękkimi taninami. Żywy, z porzeczkami i cedrem. Bardzo długi finisz.

Oceń 
Quality


2022-10-02

Vega Sicilia Unico

Czerwone owoce, prażony dąb i trochę kawy i czekolady. Średni korpus z jędrnymi garbnikami i atrakcyjną dojrzałością.

Oceń 
Quality


2022-09-22

Vega Sicilia Unico 2008 Ribera del Duero 030112

Unico jest jednym z największych win w Hiszpanii i jest flagowym statkiem Vega Sicilia. Pojawia się w głębokiej karminowej czerwieni z intensywnym wiśniowo-czerwonym połyskiem. Vega Sicilia Unico charakteryzuje się potężnym, szerokim i niezwykle owocowym bukietem pikantnych jagód i ciemnych śliwek dla tego rocznika. Zapachowi temu towarzyszy odrobina lawendy, charakterystyczna świeżość terroir i klasycznie eteryczne nuty kadzideł.

Dodaj opinię

Vega Sicilia Unico Ribera del Duero

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora