Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Casa Lapostolle Cuvee Alexandre Cabernet Sauvignon

127,00 zł
Brutto
9982 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Casa Lapostolle Cuvee Alexandre Cabernet Sauvignon

 

Kraj: Chile

Region: Rapel Valley

Apelacja: Colchagua Valley

Producent: Casa Lapostolle

Szczep: 85% Cabernet Sauvignon, 15% Merlot

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Temp. serwowania: 17-18C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14%

 

Czerwone wytrawne wino powstałe w całości z Gron Cabernet Sauvignon zbieranych w rejonie Colchagua Valley. Wino odznacza się ciemno rubinową barwą z fioletowymi refleksami. Nos wypełniony aromatami ciemnych owoców , czarnych porzeczek, z nutami tostów oraz ostrych przypraw. Na podniebieniu skoncentrowane, pełne ciała, z miękkimi przyjemnymi garbnikami.

Wino dojrzewało przez okres 12 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu. Niektóre z winorośli mają ponad 60 lat. Owoce zbierane ręcznie.

Sugestie kulinarne: dziczyzna, czerwone mięsa, twarde sery. c3

 

Nagrody i wyróżnienia:

92/100 ptk. - Tom Cannavan

93/100 ptk - Wine Enthusiast

91/100 ptk. - Falstaff Magazin

91/100 ptk. - Decanter World Wine Awards

92/100 ptk. - Wine Spectator

Silver Medal - Decanter World Wine Awards

Silver Medal - Hong Kong International Wine & Spirit Competition

Gold Medal - Mundus Vini

Commended - International Wine Challenge

Casa Lapostolle Cuvee Alexandre Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

Dodaj opinię

Casa Lapostolle Cuvee Alexandre Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki