Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Montes Cherub Rose of Syrah

Opis

Kolor
Różowe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

 

Cherub Rosé z Syrah of Montes

 

Kraj: Chile

Region: Valle Central

Szczep: Syrah

Pojemość: 0,75l

Alkohol: 13,5%

 

Cherub Rosé z Montes nazwany jest imieniem biblijnych aniołów o szczególnie ważnych zadaniach. W szkle Syrah różowe wino prezentuje się w intensywnie jasnym malinowym różu. Bukiet emanuje silnymi aromatami róż, soczystymi dojrzałymi truskawkami i skórką pomarańczy. Chilijskie wino różowe inspiruje podniebienie od samego początku. Starannie zintegrowane garbniki zapewniają przyczepność smaku, gęste, skoncentrowane i orzeźwiające owoce gwarantują najlepszy przepływ picia, a wyraźnie u strukturyzowany korpus Cherub Rosé przyczynia się do eleganckiego pogłosu.

 

 

Notatki sommelier Bachus Wina

Po kilku latach eksperymentów Aurelio Montes postanowił wyprodukować różowe wino z Syrah (grono, które rozsławił w Chile dzięki pierwszej w kraju Syrah Ultra Premium, Montes Folly). Montes Cherub to uwodzicielskie, eleganckie, wytrawne wino o intensywnej wiśniowo-różowej barwie. W tej samej dolinie Colchagua, między pasmem górskim Coastal a morzem, znajdują się nasze winnice Marchigüe, zanurzone w pagórkowatym krajobrazie, który kończy się na Oceanie Spokojnym (25 kilometrów dalej), gdzie nasze czerwone winogrona powoli dojrzewają pod wpływem niższych temperatur. Topografia jest tu znacznie bardziej płaska niż Apalta, ze wzgórzami o niższych zboczach. Gleby są płytkie, w niektórych przypadkach powyżej 60 cm, o średniej zawartości gliny i zdolne do dużej retencji wody.

Montes Cherub Rose of Syrah - Opinie klientów

Dodaj opinię

Montes Cherub Rose of Syrah

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki