Cattier Champagne Brut Naturale Premier Cru

327,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Musujące/Szampany
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Produkty w uczciwych cenach

Brut Naturale Premier Cru Catierr Champagne

 

Kraj: Francja

Region: Szampania Champagne

Producent: Champagne Cattier

Rodzaj: szampan, wino musujące

Szczepy: Pinot Meunier 35% ,Pinot Noir30% ,Chardonnay35%

Smak: Szampan subtelny, uwodzicielski

Temperatura serwowania: 10 do 12 ° C

Popularność: Wysoka

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5% PAW

 

Dobry szampan Cattier Brut Nature PREMIER CRU. Barwa białego złota. Finezyjny aromat, w którym odnajdujemy owocowo-kwiatowe nuty: cytrusy, mirabelki, a także akcenty chlebowe i landrynkowe. W smaku elegancki, świeży i krągły, z cytrusowo-biszkoptowym posmakiem.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Nowy szampan CATTIER Brut Nature Premier Cru. Dyskretny nos z finezją, zdominowany przez kwiatowe zapachy i świeże owoce (śliwka wiśniowa, owoce cytrusowe), świeży chleb. Delikatne i eleganckie podniebienie ze świeżym, okrągłym atakiem, lekko jodowane. Bardzo przyjemny szampan „Brut nature” (bez dodatku cukru). Szampan Catierr rozwija aromat egzotycznych owoców, brzoskwini i będzie idealny na aperitif, ale będzie bardzo przyjemny z owocami morza, rybami, sushis i wszystkimi potrawami z jodu. Szampan Brut Nature Premier Cru CATTIER prezentuje smak sukcesu i przepychu w subtelnej owocowości smaku. Zafunduj sobie, niech Catierr szampana pozwoli Tobie żyć z lepszym smakiem. Maison Cattier produkuje szampana od winorośli po bąbelki, w tradycyjnym i kreatywnym duchu, gwarantującym wyjątkową jakość.

 

Dom Szampana Cattier opiera wiedzę na szacunku dla pożywnej ziemi. Dzięki tej filozofii Cattier uprawia 33 hektary w ekologiczny sposób od ponad 20 lat. Cattier jest dumny z bycia jednym z prekursorów zrównoważonej uprawy winorośli w Szampanii. Winnica Cattier, w większości klasyfikowana jako Premier Cru, rozciąga się w sercu prestiżowych terroirów Montagne de Reims. Chigny-les-Roses, Rilly-la-Montagne, Ludes, ... są jednymi z 42 pierwszorzędnych wiosek zaliczanych do 319 w Szampanii. W sercu posiadłości jest klejnot o powierzchni 2,20 ha, Clos du Moulin, jest jednym z niewielu historycznych zamknięć szampana. Pnącza, chronione przez ścianę, uprawiane są ostrożnie i precyzyjnie dzięki tradycyjnej pracy koni pociągowych.

 

CHAMPAGNE CATTIER

Dom Jean-Jacquesa Cattiera, prowadzony obecnie przez jego syna Alexandre, ma winnicę głównie młynarską, zakończoną zakupami pierwszego wzrostu. Jest właścicielem monopolu, jednego z niewielu zamkniętych champenois, Clos du Moulin (2,2 ha); pół chardonnay, pół pinot-czarny Nowa generacja ucieleśniona przez Alexandrea Cattiera pokazuje oświecony oportunizm. Jest także twórcą Armand de Brignac, szampana „bling-bling” kupionego przez amerykańskiego rapera Jay-Z .

Cattier Champagne Brut Naturale Premier Cru - Opinie klientów

Dodaj opinię

Cattier Champagne Brut Naturale Premier Cru

Dodaj opinię