Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Dom Perignon P2 2000 Champagne

Opis

Kolor
Białe
Smak
Musujące/Szampany
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Dom Perignon P2 2000 Champagne

 

Szampan Ekskluzywny

Kraj: Francja

Region:Szampania

Apelacja: AOCChampagne

Producent:MOET & CHANDON CHAMPAGNE

Kolor:szampany

Smak: Wytrawne

Rocznik: 2000

Kategoria: Musujące

Klasyfikacja: Jakościowe

Szczep: Pinot Noir, Chardonnay

Temp. podawania: 6-7 °C

Pojemność: 0,75 l.

Popularność: Wysoka

 

Dom Perignon szampan z Francji ma przyjemność powitać Dom Perignon P2 2000, drugi wyraz tego rocznika. Obecność i znaczenie ujawniają wino dojrzewające minimum 17 lat. Champagne Dom Perignon P2 2000 po raz pierwszy uruchomiono w 2008 r. Drugą część drugiej pełni, naznaczoną dodatkową energią, intensywnością, witalnością i głębią. Dom Perignon P2 2000 szampan oddaje ducha drugiej pełni Dom Perignon: szczyt energii, intensywności, wysokiej rozdzielczości i precyzji. Rok charakteryzował się trudnymi kontrastami między zimnem i deszczem, a także ciepłą i burzliwą pogodą. Lato było niepewne i często ponure. Pogoda rozjaśniła się cudownie w ciągu ostatnich kilku dni sierpnia. A piękne dni trwały aż do końca żniwa - co sprawiło, że rocznik jest tym, czym jest. Picking rozpoczął się od Pinot Noir 11 września. Na nosie: bukiet jest dojrzały, żywy i hojny. Ciepłe aromaty siana i briosz mieszają się z aromatem pomarańczowej bergamotki i brunatnych owoców pestkowych. Ogólny efekt emanuje dymnym szarym akcentem. Na podniebieniu: Żywy otwór uderza w pierwszy akord, preludium do złożoności, która jest bardziej dotykowa niż pulchna, i tylko daje się stopniowo. Wyróżniająca się lepkość jest zaniżona i po prostu pasuje do konturów wina. Długość jest wyjątkowo gorzka i obfituje w sok, mieszankę lukrecji i słodu. Champagne Dom Perignon P2 2000 pięknie łączy się z kawiorem. Kawior podkreśla dokładność, głębokość i dojrzałość dodatkowych lat rozwoju P2000 w piwnicy Dom Perignon. Substancja, która jest zarówno ciemna, jak i świecąca, czarna, świeci i staje się półprzezroczysta. Kawior transformuje energię Dom Perignon P2 2000.

Dom Perignon P2 2000 Champagne - Opinie klientów

Dodaj opinię

Dom Perignon P2 2000 Champagne

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki