Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Amaya Arzuaga Collecion Ribera del Duero DO

607,00 zł
Brutto
1 Przedmiot

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Amaya Arzuaga Collecion Ribera del Duero DO

 

Kraj: Hiszpania

Region: Ribera del Duero

Apelacja: DO Ribera del Duero

Producent: Bodegas Arzuaga Navarro

Szczep: 95% Tempranillo, 5% Albillo.

Alkohol;14,5% Poj. 0,75l BK17

 

Amaya posiada czysty, jasny, intensywnie wiśniowo-czerwony z fioletowymi odcieniami kolor. Nos ukazuje różnorodność aromatów i złożoność wina, dojrzałe czerwone i czarne owoce z nutami pikantnymi i balsamicznymi, przechodząc do zapachów tostu i karmelu. Na podniebieniu szerokie wypełniające usta, a zarazem aksamitne, sprawiając, że przejście ust staje się przyjemne. Wielka złożoność aromatów przywołuje odczucia z fazy węchowej.

Amaya Arzuaga Collecion Ribera del Duero DO - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-04-22

2012 Amaya Arzuaga Collecion Ribera del Duero

Wyrafinowanie i styl wykonane wino. To jest kolekcja Amaya Arzuaga . Prestiżowa projektantka , córka Florentino Arzuagi (właściciela winnicy) w projekt etykiety tego wina wkłada całą swoją kreatywność . Wewnątrz znajdziemy aromatyczną gamę, która zabierze Cię z wyobraźnią na nadrzeczne pola. Jest to wino zrównoważone w elegancji i mocy , z wyrafinowanymi taninami, dobrą świeżością i świetną kwasowością , tak jak przystało na wielką czerwień.

Oceń 
Quality


2022-04-22

2015 Arzuaga Amaya Arzuaga (Colección)

Aby wyświetlić czysty, jasny, wysoki warstwę wiśniowy kolor z odcieniami fioletu. Nos: wielka złożoność aromatyczny z pierwszych wrażeń z toffi, palone i karmelizowaną świetle ich łączenia z czarnych owoców, suszone płatki róż i siano są także obecne. W aksamitne usta i smaczne. Z eleganckim kroku i wielkiej wytrwałości.

Dodaj opinię

Amaya Arzuaga Collecion Ribera del Duero DO

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki