Castel de Raimat Cabernet Sauvignon

78,00 zł
Brutto
9997 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Castel de Raimat Cabernet Sauvignon

 

Kraj: Hiszpania

Region: Katalonia

Apelacja: DO Costers del Segre

Producent: Raimat

Szczepy: 100% Cabernet Sauvignon

Rodzaj: czerwone  wytrawne

Temp. serwowania 17-18°C

Pojemność: 0,75lcre1

Alkohol: 14%

 

Wino Raimat powstało w całości z gron Cabernet Sauvignon, posiada intensywny rubinowy odcień z fioletowymi refleksami. Nos wypełniają intensywne aromaty owoców leśnych, czarnych wiśni, jeżyn, porzeczek z nutami mięty, wanilii, kawy oraz czekolady. Na podniebieniu głębokie, pełne z aksamitnymi taninami, które pieszczą podniebienie. Pełne nut dojrzałych wędzonych czerwonych owoców, czekolady oraz wanilii. Wino wykończone trwałym dobrze zintegrowanym i długim finiszem. Ta ilerdenska winnica z ponad 100-letnią historią zawsze cechowała się innowacyjną jakością. W Raimat stale stosują zrównoważone ekologiczne techniki, aby osiągnąć ochronę środowiska naturalnego.

Hiszpański DOP Costers del Segre został utworzony w 1988 r. dość nietypowo z czterech odrębnych podstref w regionie. W 1998 r. zidentyfikowano dwie kolejne podstrefy. Wysokość regionu waha się od 800 stóp do 2400 stóp na skraju Pirenejów, nadając mu klimat kontynentalny, ale Morze Śródziemne jest wystarczająco blisko, aby zmniejszyć ryzyko mrozu, gdy winorośle są najbardziej wrażliwy. Dni są dość ciepłe, ale temperatury w nocy są niskie, dzięki czemu winogrona mają doskonałą kwasowość i strukturę. W regionie znajdują się stare działki winorośli, na których uprawiane są krzewy Garnacha i Maccabeo, ale większość aktywności w ciągu ostatnich dwóch dekad była nowe nasadzenia międzynarodowych odmian w nowych winnicach prowadzonych na drutach, a także hiszpańskie winogrona, takie jak Albariño i Tempranillo z innych regionów.

Castel de Raimat Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

Dodaj opinię

Castel de Raimat Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 112 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Najlepszy wybór dla każdego, kto szuka wyjątkowego wina na specjalną okazję lub dla samej przyjemności. Ich wina są bardzo aromatyczne i smaczne, a ich pracownicy są bardzo kompetentni i pomocni w doborze odpowiedniego wina.
Marcin Pająk