Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Marques De Riscal Sauvignon Blanc Organic

72,00 zł
Brutto
99 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Marques De Riscal Sauvignon Blanc Organic

 

Kraj: Hiszpania

Region: Kastylia i Leon / Rueda

Apelacja: Rueda DO

Producent: Marques de Riscal

Szczepy: Sauvignon Blanc

Rodzaj: białe wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5 %

       Certyfikaty: Wino Biologiczne

 

Marques De Riscal Sauvignon Blanc z płaskowyżu Rueda, jest jednym z najbardziej znanych w Hiszpanii Sauvignon Blanc i doskonałym przykładem ostrego, nowoczesnego Sauvignon. Posiada jasno żółty odcień z zielonkawymi refleksami, złożony nos ujawnia aromaty świeżej trawy,  cytrusów z lekką mineralną nutą. Na podniebieniu świeże i aromatyczne z nuta cytrusów, melona i ananasa, wykończone długim przyjemnym finiszem. Sugestie kulinarne: dania na bazie ryb, makaronów, kurczaków, aperitif.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Marques de Riscal zobowiązuje się do wytwarzania wina przy minimalnej interwencji i ma na celu zwiększenie czystości odmianowej, odzwierciedlającej charakter terroir w tym obszarze Duero. Szacunek dla środowiska, rdzennej fauny i ekosystemu sprawia, że ​​uprawa jest bardziej zrównoważona i przedłuża żywotność naszych winorośli, co jest gwarancją jakości naszych win w przyszłości. W roku 1974 Marques de Riscal był pionierem we wprowadzeniu francuskiej odmiany winorośli Sauvignon Blanc w Rueda. Teraz, wraz ze zbiorami w 2018 r., wszystkie winnice należące do bodegi otrzymały certyfikat „ekologiczny”.

Marques De Riscal Sauvignon Blanc Organic - Opinie klientów

Dodaj opinię

Marques De Riscal Sauvignon Blanc Organic

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki