Marques De Riscal Sauvignon Blanc Organic

82,00 zł
Brutto
95 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Marques De Riscal Sauvignon Blanc Organic

 

Kraj: Hiszpania

Region: Kastylia i Leon / Rueda

Apelacja: Rueda DO

Producent: Marques de Riscal

Szczepy: Sauvignon Blanc

Rodzaj: białe wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5 %

       Certyfikaty: Wino Biologiczne

 

Marques De Riscal Sauvignon Blanc z płaskowyżu Rueda, jest jednym z najbardziej znanych w Hiszpanii Sauvignon Blanc i doskonałym przykładem ostrego, nowoczesnego Sauvignon. Posiada jasno żółty odcień z zielonkawymi refleksami, złożony nos ujawnia aromaty świeżej trawy,  cytrusów z lekką mineralną nutą. Na podniebieniu świeże i aromatyczne z nuta cytrusów, melona i ananasa, wykończone długim przyjemnym finiszem. Sugestie kulinarne: dania na bazie ryb, makaronów, kurczaków, aperitif.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Marques de Riscal zobowiązuje się do wytwarzania wina przy minimalnej interwencji i ma na celu zwiększenie czystości odmianowej, odzwierciedlającej charakter terroir w tym obszarze Duero. Szacunek dla środowiska, rdzennej fauny i ekosystemu sprawia, że ​​uprawa jest bardziej zrównoważona i przedłuża żywotność naszych winorośli, co jest gwarancją jakości naszych win w przyszłości. W roku 1974 Marques de Riscal był pionierem we wprowadzeniu francuskiej odmiany winorośli Sauvignon Blanc w Rueda. Teraz, wraz ze zbiorami w 2018 r., wszystkie winnice należące do bodegi otrzymały certyfikat „ekologiczny”.

Marques De Riscal Sauvignon Blanc Organic - Opinie klientów

Dodaj opinię

Marques De Riscal Sauvignon Blanc Organic

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 106 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson
Bachus Wina to wspaniałe miejsce dla miłośników wina. Sklep oferuje wyjątkowy wybór win z różnych regionów, a personel zawsze chętnie doradzi, który trunek wybrać.
Tadeusz Kosecki