Cloudy Bay Te Koko Sauvignon Blanc
  • Cloudy Bay Te Koko Sauvignon Blanc

Cloudy Bay Te Koko Sauvignon Blanc

217,00 zł
Brutto

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Cloudy Bay Te Koko Sauvignon Blanc

 

Kolor wina:Białe

Smak:Wytrawne

Producent:Cloudy Bay Vineyards

Kraj: Nowa Zelandia

Region:Marlborough

Kategoria:Spokojne

Klasyfikacja:Regionalne

Szczep:Sauvignon Blanc

Zamknięcie: Zakrętka

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 12,5%

 

Cloudy Bay aby stworzyć wino Cloudy Bay Te Koko Sauvignon Blanc złamał zasady winiarstwa, wino powstało w wyniku dzikiej fermentacji i starzenia się w starym dębu francuskim. Nowozelandzkie Sauvigno Blanc urzeka aromatem białych kwiatów i świeżych ziół które są wspierane przez słodkie owoce pestkowe i wiciokrzew, a uzupełnione o delikatną intrygującą mineralność. W ustach miłe uczucie soczystości z pysznymi nutami nektaryny, limonki kaffirowej i trawy cytrynowej. Okrągłe i kremowe doznanie w ustach uzupełnione delikatną mineralnością, natomiast kwasowość nerwowa przyczynia się do młodzieńczego i żywego wykończenia. Dobre wino z Nowej Zelandii. Euro

Cloudy Bay Te Koko Sauvignon Blanc - Opinie klientów

Dodaj opinię

Cloudy Bay Te Koko Sauvignon Blanc

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 299 opinii w serwisie Google
Kocham Wina a zaczęło się od tych, które polecacie. Ostatnio nabyłam Flor de Pingus wino o wyraźnie żywym, rubinowym kolorze. Nos jest czysty i rozwijając się, wykazuje średnio intensywne aromaty cedru, wanilii, czekolady, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni, lukrecji i anyżu. Podniebienie jest... gładkie z aksamitną treścią i średnią kwasowością...ma miękkie taniny i wysoką zawartość alkoholu. Finisz jest długi i pełny z towarzyszącym smakiem cedru, wanilii, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni i lukrecji. Jak tu się nie zakochać podpowiedzcie... ( więcej )
Marta Kozioł
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk