Villa Maria Lightly Sparkling Rose

69,00 zł
Brutto
59 Przedmioty

Opis

Kolor
Różowe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Villa Maria Lightly Sparkling Rose

Kraj: Nowa Zelandia

Producent: Villa Maria

Region: Marlborough

Szczep: Merlot, Pinot Gris, Pinot Noir

Kolor: różowe wino z Nowej Zelandii

Rodzaj: wytrawne, frizzante (lekko musujące)

Pojemność: 0,75l

Aromaty czerwonych jagód i wzniosłych kwiatów, delikatne bąbelki tego różowego wina w stylu frizzante wzmacniają owocowy smak i pozostawiają żywy, trwały finisz.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Villa Maria Estate została założona przez Sir George'a Fistonicha w 1961 roku i jest w 100% własnością Nowej Zelandii i jest własnością rodziny. Standardowa gama pojemników prywatnych Villa Maria istnieje od ponad 25 lat. Dziś Villa Maria zatrudnia ponad 250 stałych pracowników i eksportuje wina do ponad 50 krajów na całym świecie. Villa Maria od wczesnych lat 80-tych jest czołowym zdobywcą nagrody w dziedzinie wina w Nowej Zelandii, zarówno w kraju, jak i za granicą. Villa Maria jest obecnie numerem jeden wśród nowozelandzkiej marki wina na rynku irlandzkim. Sir George Fistonich spędził sześćdziesiąt lat, pomagając pielęgnować i rozwijać przemysł winiarski w Nowej Zelandii. W Villa Maria jesteśmy znani z podejmowania odważnych, zmieniających branżę ruchów w 2001 roku Villa Maria przenosi się, aby stać się strefą wolną od korka – przechodząc na 100% zakrętki. W 2020 roku wypuszczono VINTAGE - pełnometrażowy film dokumentalny po wszechogarniającym okresie żniw 2019 roku. Villa Maria oferuje szeroki wybór skus z prywatnego pojemnika, piwnicy Select i Reserve. Już w 2021 roku Villa Maria wprowadzi na irlandzki rynek nową odmianę – Sauvignon Blush.

Zobacz obszerniejszą ofertę win Villa Maria Estates https://www.wina-bachus.pl/producenci/villa-maria-estate

Villa Maria Lightly Sparkling Rose - Opinie klientów

Dodaj opinię

Villa Maria Lightly Sparkling Rose

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 223 opinii w serwisie Google
Kocham Wina a zaczęło się od tych, które polecacie. Ostatnio nabyłam Flor de Pingus wino o wyraźnie żywym, rubinowym kolorze. Nos jest czysty i rozwijając się, wykazuje średnio intensywne aromaty cedru, wanilii, czekolady, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni, lukrecji i anyżu. Podniebienie jest... gładkie z aksamitną treścią i średnią kwasowością...ma miękkie taniny i wysoką zawartość alkoholu. Finisz jest długi i pełny z towarzyszącym smakiem cedru, wanilii, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni i lukrecji. Jak tu się nie zakochać podpowiedzcie... ( więcej )
Marta Kozioł
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad
OK Duży wybór, profesjonalna i fachowa obsługa. Zawsze jest gdzie zaparkować. Polecam.
Joanna Chorazka
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski