Villa Maria Private Bin Riesling Marlborough

84,00 zł
Brutto
9980 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

 

Villa Maria Riesligng z Nowej Zelandii

 

Producent: Villa Maria

Agent: Hatch Mansfield

Winiarz: Alastair Malling

Pojemność; 0,75l

Alkohol: 13,%

 

Białe wytrawne wino ze szczepu Riesling. Czysty delikatnie kwiatowy bukiet z aromatami słodkich cytrusów, limonki oraz świeżych wiosennych kwiatów. Wino w ustach lekkie dające wyraźną limonkę i mandarynkę z wyśmienitą owocową słodyczą. Przyjemnie wyważone, gwarantujące mineralną nutę, dobrą kwasowość i łagodny odświeżający finisz.

 

Notatki degustacyjne

To wino jest przystępne i przyjazne dla żywności z odrobiną resztkowej słodyczy owocowej, zrównoważonej przez pikantną kwasowość, aby dać idealnie zbalansowane wino.

 

Historia Villa Maria to jedna z absolutnych pasji w 100% z Nowej Zelandii i należąca do rodziny, Villa Maria Estate została założona przez Sir George'a Fistonicha w 1961 roku, a dzięki jego oddaniu jakości, Villa Maria Estate zdobyła tytuł najbardziej nagradzanych win w Nowej Zelandii ponad trzydzieści lat

Informacje regionalne. Winnice Villa Maria's Riesling są rozproszone po obu dolinach Awatere i Wairau w Marlborough. Marlborough to największy i najbardziej znany region winiarski Nowej Zelandii. Obfite słońce, chłodne noce i długi okres wegetacji pomagają budować i utrzymywać żywe smaki owocowe, z których słynie teraz Marlborough. Szczegóły winifikacji winogrona na to wino zbierano w chłodne noce, kiedy rozwijał się smak. Każdą partię lekko wyciskano, a sok był naturalnie osadzany. Zastosowano chłodną fermentację z wybranymi szczepami drożdży, aby pomóc w zachowaniu delikatnych aromatów Rieslinga. Fermenty oceniono i zatrzymano przez schłodzenie, aby pomóc w utworzeniu skoncentrowanego, ale wytrawnego wina.

Villa Maria Private Bin Riesling Marlborough - Opinie klientów

Dodaj opinię

Villa Maria Private Bin Riesling Marlborough

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski