Apothic Zinfandel Black

54,00 zł
Brutto

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Apothic Dark California Red Blend

 

Kraj: USA

Region: Kalifornia

Producent: Apothic Wines

Pojemność: 0,75

Alkohol: 14%

 

Dobre wino od Apothic Darc z Kalifornii, Wino posiada ciemno granatową barwę z czerwonymi refleksami. W aromacie dominują ciemne owoce czarnej porzeczki i leśnych jagód. W smaku wino intensywnie owocowe na tle suszonych owoców z dominacją jagud i borówki. Miękka owocowość, gładkie i owocowe na finiszu. Z niskimi lub średnimi taninami są one również odpowiednie dla osób z wrażliwymi ustami. Apothic Dark to idealna czerwień do łączenia z jagnięciną i czerwonym mięsem. Użytkownicy Drinks & Co ocenili to czerwone wino 4 na 5 punktów.

 

 

Apothic Dark Black  produkowane przez Apothic Wines z Kalifornii, które jest wytwarzane z petite syrah, teroldego rotaliano i cabernet sauvignon. Starzenie uformowane przez rodzaj dębu, aby stworzyć złożoność i poprawić smak kawy i mokki. Winiarz Debbie Juergenson wykorzystuje najbardziej ekskluzywne winogrona Kalifornii, aby uzyskać mocną, urzekającą mieszankę intensywnego ciemnego apotyckiego o mocnym smaku. Winogrona zbierano w nocy, aby zapewnić świeży proces. Następnie zanurzony na 24 godziny w zimnie. Późniejszą fermentację prowadzono w maksymalnej temperaturze 90 ° C, aby zmaksymalizować ekstrakcję smaku i koloru ciemnych owoców w zbiornikach stożkowych i pionowych do siedmiu dni. Następnie wykorzystano różne drożdże, aby uzyskać niepowtarzalne smaki i właściwości.

 

Winnice znajdują się w Kalifornii, na świecie, w którym większość kraju zajmująca się uprawą czerwonych winogron czwarty największy region winiarski. Niesamowita różnorodność terenu, mikroklimat kraju, dużo słońca i okres stabilnego wzrostu doprowadziły w końcu do dobrze rozwiniętych i dojrzałych owoców do produkcji tego wina.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Apothic Dark ma głęboki, ciemny rubinowy kolor. Aromaty jagód i jeżyn, czarnej kawy i czekolady rozpływają się w sensacyjnym doznaniu sensorycznym. Średnio wytrawne, o dobrej treściwości i zwartej strukturze. Ma wygląd z intensywnymi owocowymi aromatami. daje długi posmak z pikantnymi nutami wanilii i mokki, delikatny otula podniebienie i lekko słodki smak.

Apothic Zinfandel Black - Opinie klientów

Dodaj opinię

Apothic Zinfandel Black

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 98 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Potrzebowałam wina na urodzinową kolację z mężem. Pan doradził mi bardzo dobre wino w dobrej cenie (włoskie Angello Borani, Governo). Polecam i sklep i wino. Dziekuję za pomoc w wyborze.
Iwona Trzmiel
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Kontakt z firmą na zerowym poziomie, po zakupie nie otrzymałem faktury. dodzwonić się nie można.
Dawid Job