Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Canyon Road Zinfandel White

40,00 zł
Brutto
600 Przedmioty

Opis

Kolor
Różowe
Smak
Półwytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wina Canyon Road White Zinfandel

 

Kraj: USA

Region: Kalifornia

Producent: E&J Gallo

Szczep: Zinfandel, Mosacto

Rodzaj: półwytrawne

Pojemność: 0,75l PWW

Alk. 8,5%

 

Różowe wino z Kalifornii. Bardzo owocowe i delikatne. Dominują aromaty słodkich truskawek i malin. Odświeżający finisz idealnie równoważy wino. Doskonałe na co dzień jak i dobry towarzysz na spotkania z przyjaciółmi. Wino Różowe po otwarciu i utrzymaniu 10 do 14 stopni schłodzenia wino od razu smakuje i nie potrzebuje wsparcia w posiłku aby ulepszyć smak Rose. Oczywiście jeżeli jest plan połączyć Rose z potrawami to proponuję włoskie przekąski: sałatka z grillowanym serem halloumi, owoce pod pierzynką, frittata z cukinią i pomidorami, włoska sałatka caprese z malinami, chrupiące grzanki z pomidorową salsą, sałatka szparagowa, smażone oliwki, sałata lodowa z owocami morza à la marinara, tosty z pomidorową salsą…

Canyon Road White Zinfandel jest produktem wytwarzanym przez winnicy Canyon Road, która jest właścicielem 140 akrów winnic . Większość winogron na jego wina pochodzi z przybrzeżnych nazw i wybranych winnic Północnej Kalifornii. Nazwa kalifornijska jest kluczem do sukcesu marki, ponieważ pozwala producentom wina wędrować po najlepszych kalifornijskich źródłach tylko po to, czego chcą. Wino Canyon Road Rose o lekkim smaku z nutami truskawek, wiśni i arbuza oraz gładkim, chrupiącym finiszem.

Jeśli chodzi o regiony winne Nowego Świata, powszechnie uznaje się, że wiele najlepszych win uprawia się i produkuje w Kalifornii. Długie odcinki wybrzeża oraz doliny i zbocza gór, które z nich wychodzą, są idealnymi obszarami do uprawy winorośli, a od ponad wieku winiarnie znajdują idealny dom w stanie gorącym i suchym, z wieloma produkowanymi tutaj winami aby osiągnąć status światowej klasy. Stanowi w znacznej mierze pomagają energiczne wiatry oceaniczne, które chłodzą gorące i suche winnice, które utrzymują gleby bogate w minerały, pokrywając rozległe obszary i wiele znanych winnic. Państwo jest podzielone na cztery główne regiony, z których największy jest jak dotąd środkową doliną o długości ponad trzystu mil.

Pierwsi europejscy osadnicy, którzy rozważali uprawę winorośli w Stanach Zjednoczonych, musieli być zachwyceni, gdy odkryli słynne teraz regiony winiarskie w Kalifornii, Oregonie i innych miejscach. Nawet w Starym Świecie nie ma tak żyznych dolin, które idealnie nadają się do uprawy winorośli przez palące słońce, długie, gorące lata i bryzy oceaniczne. Nic więc dziwnego, że dziś ponad 89% amerykańskich win uprawia się w dolinach i na zboczach Kalifornii, gdzie można znaleźć prawdopodobnie jedne z najlepszych produktów na świecie. Jednak amerykańskie wino nie zaczyna się i nie kończy w Kalifornii, a ze względu na ogromną wielkość kraju oraz niesamowitą różnorodność terenów i klimatów w Stanach Zjednoczonych prawdopodobnie nie ma innego kraju na świecie, który produkowałby tak ogromne zróżnicowanie wina.

W E. & J. Gallo Winery, naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, przy jednoczesnym zapewnieniu pozytywnych doświadczeń konsumentom za każdym razem, gdy dzielą się naszymi winami i korzystają z nich. Aby osiągnąć ten cel, zebraliśmy zespoły wysoko wykwalifikowanych pracowników do zarządzania naszym stale rosnącym portfelem marek. Nasze zespoły marketingowe współpracują z producentami wina i naszymi ekspertami w zakresie preferencji konsumentów, a także innych dziedzin wiedzy, aby dostarczać silne marki.

Canyon Road Zinfandel White - Opinie klientów

Dodaj opinię

Canyon Road Zinfandel White

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki