Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Canyon Road Merlot California

38,00 zł
Brutto
120 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wina Canyon Road Merlot

 

Kraj: USA

Region: Kalifornia

Producent: E&J Gallo

Szczep: Merlot

Rodzaj: wytrawne, łagodne

Pojemność: 0,75l

 

Wino Merlot Californa Canyon Road produkowany pod nadzorem winiarzy E&J Gallo Winery. Zachowując konserwatywność i wysokie standardy ekologiczne uzyskujemy możliwość spróbowania dobrego wina Merlot z Kalifornii. Barwa wina ciemno czerwona . Aromaty dojrzałej ciemnej wiśni i czerwonej porzeczki. Eleganckie i soczyste na podniebieniu ze smakami ciemnych wiśni, porzeczek, jeżyn, ciepłej przyprawy i wanilii. Taniny są miękkie, dzięki czemu wino jest bardzo dostępne. Sugestie kulinarne: Margherita. sos pomidorowy, ser, oregano; Prosciutto. sos pomidorowy, ser, szynka, oregano; Prataiolo. sos pomidorowy, ser, pieczarki, oregano; Salame. sos pomidorowy, ser, salami, oregano; Cacciatore. sos pomidorowy, ser, salami, pieczarki, oregano; Spinace. sos pomidorowy, ser, szpinak, czosnek, oregano, sałatka z kurczakiem i płatki migdałów, pstrąg faszerowany ziołami zapiekany, spaghetti….

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Kalifornijski Merlot przyjemne wino, którego zaletą jest delikatna budowa i miękki delikatny smak. Wino Merlot dobrze łączy się z szeroka gamą posiłków. Merlot powstał za pośrednictwem lidera produkcji win UAS - E&J Gallo Winery z pasji do jakości pamiętając skromne początki powstawania winnic cechą firmy jest niezachwiane zaangażowanie w jakość. Dzięki najwyższej staranności przy każdym kroku procesu uprawy winorośli i produkcji wina, winiarze E&J Gallo Winery są w stanie konsekwentnie dostarczać światowej klasy wina, alkohole i inne napoje alkoholowe na każdą okazję. Obecnie E&J Gallo Winery są uznawani za jednego z wiodących światowych producentów tych produktów, zarówno w dziedzinie uprawy winogron, jak i produkcji wina i napojów spirytusowych, a także w dystrybucji i marketingu tych produktów w ponad 90 krajach na całym świecie. Zaletą firmy jest utrzymywanie wysokich standardów i wprowadzać wina w korzystnych cenach dla odbiorców. Wraz z rozwojem i zmianami w branży winiarstwa E&J Gallo Winery nieustannie rzuca wyzwanie konwencjonalnemu sposobowi działania, aby zachować aktualność. Zespół E&J Gallo Winery przyjmuje zmiany, ponieważ wierzy, że stwarza możliwości. W ciągle zmieniającym się świecie stałym celem jest ciągłe wprowadzanie innowacji, tworzenie i maksymalizowanie nowych możliwości w całej działalności. Z ponad tuzinem winnic strategicznie rozmieszczonych w Kalifornii i Waszyngtonie, team E&J Gallo Winery światowej klasy winiarzy produkuje wina z najwyższej jakości owoców, zbieranych z winnic w najlepszych regionach uprawy winorośli. Wykwalifikowani winiarze E&J Gallo Winery spędzają dużo czasu w winnicy monitorując rozwój winogron i określając najlepszy czas na zbieranie winogron, zapewniając im najwyższy poziom koloru, smaku i jakości. Winiarze E&J Gallo Winery dążą do tego, aby każda z naszych ponad 90 marek win wzbogaciła każdą okazję.

 

W E. & J. Gallo Winery, naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, przy jednoczesnym zapewnieniu pozytywnych doświadczeń konsumentom za każdym razem, gdy dzielą się naszymi winami i korzystają z nich. Aby osiągnąć ten cel, zebraliśmy zespoły wysoko wykwalifikowanych pracowników do zarządzania naszym stale rosnącym portfelem marek. Nasze zespoły marketingowe współpracują z producentami wina i naszymi ekspertami w zakresie preferencji konsumentów, a także innych dziedzin wiedzy, aby dostarczać silne marki.

Canyon Road Merlot California - Opinie klientów

Dodaj opinię

Canyon Road Merlot California

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki