Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Montelvini Prosecco Extra Dry

64,00 zł
Brutto
9956 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Musujące/Szampany
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Montelvini Promosso Prosecco Spumante Extra Dry

 

Kraj: Włochy

Region: Wenecja Euganejska - Veneto

Kategoria: Musujące

Klasyfikacja: Regionalne

Producent: Montelvini

Rodzaj: Białe delikatnie wytrawne

Szczep: Glera Prosecco

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 11,0%

 

Prosecco zwane winem musującym, pochodzi ze skrupulatnej i starannej selekcji winogron glera ze wzgórz Treviso. Barwa słomkowożółta z zielonkawymi odbiciami charakteryzuje się drobnym perlistym bąbelkiem. Owocowo-kwiatowy bukiet z lekką nutą drożdżową, jest pełny i aksamitny na podniebieniu. rol

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Prosecco delikatnie słodkie można powiedzieć, SUGAR G/L 15.00 Prosecco do lodów, doskonałe Montelvini. Proscco Montelvini Extra Dry typowe dla ziemi Treviso, Glera jest jedną z najstarszych winorośli i została ceniony od czasów rzymskich. Gromady winogron Glera są duże, długie, luźno zapakowane i uskrzydlone żółto-złotymi winogronami. Winogrona Glera dojrzewają pod koniec września. Po delikatnym naciśnięciu moszcz jest fermentowane w kontrolowanej temperaturze przy użyciu wybranych drożdży. Po fermentacji, wino jest filtrowane i przechowywane i fermentowane ponownie w autoklawie w którym dodaje się likier de tirage w temperaturze 16 ° C podczas musowania wino jest uzyskiwane, jest schładzane w temperaturze - 4 ° C i osiedla się w kontakcie z winem drożdże. Po udoskonaleniu wino przechodzi filtrację izobaryczną w innym autoklaw i jest wino prosecco butelkowany.

Montelvini Prosecco Extra Dry - Opinie klientów

Dodaj opinię

Montelvini Prosecco Extra Dry

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki