Montelvini Prosecco Extra Dry

64,00 zł
Brutto
9972 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Musujące/Szampany
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Montelvini Promosso Prosecco Spumante Extra Dry

 

Kolor wina: Białe

Smak: Wytrawne

Producent: Montelvini

Kraj: Włochy

Region: Wenecja Euganejska - Veneto

Kategoria: Musujące

Klasyfikacja: Regionalne

Szczep: Glera

Zamknięcie: Korek

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 11,0%

Prosecco zwane winem musujacym, pochodzi ze skrupulatnej i starannej selekcji winogron glera ze wzgórz Treviso. Barwa słomkowożółta z zielonkawymi odbiciami charakteryzuje się drobnym perlistym bąbelkiem. Owocowo-kwiatowy bukiet z lekką nutą drożdżową, jest pełny i aksamitny na podniebieniu. rol

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Prosecco delikatnie słodkie można powiedzieć, SUGAR G/L 15.00 Prosecco do lodów, doskonałe Montelvini.

Proscco Montelvini Extra Dry typowe dla ziemi Treviso, Glera jest jedną z najstarszych winorośli i została ceniony od czasów rzymskich. Gromady winogron Glera są duże, długie, luźno zapakowane i uskrzydlone żółto-złotymi winogronami. Winogrona Glera dojrzewają pod koniec września. Po delikatnym naciśnięciu moszcz jest fermentowane w kontrolowanej temperaturze przy użyciu wybranych drożdży. Po fermentacji, wino jest filtrowane i przechowywane i fermentowane ponownie w autoklawie w którym dodaje się likier de tirage w temperaturze 16 ° C podczas musowania wino jest uzyskiwane, jest schładzane w temperaturze - 4 ° C i osiedla się w kontakcie z winem drożdże. Po udoskonaleniu wino przechodzi filtrację izobaryczną w innym autoklaw i jest wino prosecco butelkowany.

Montelvini Prosecco Extra Dry - Opinie klientów

Dodaj opinię

Montelvini Prosecco Extra Dry

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad