Mottura Primitivo di Manduria

68,00 zł
Brutto
9930 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Mottura Primitivo del Salento

 

Kraj: Włochy

Region: Salento

Szczep: Primitivo di Manduria

Producent: Mottura Vini del Salento

Rodzaj: czerwone,wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14%

 

Mottura Primitivo di Manduria wino wyprodukowany jest w Tarantino i bierze swoją nazwę od miasta Messapia przez Mottura Vini z winogronami Primitivo. Zbiór odbywa się ręcznie, z odpowiednią selekcją pęczków. Fermentacja w kontrolowanej temperaturze. Dojrzewanie w barriques z francuskiego dębu przez 6 miesięcy. Wino primitivo prezentuje ciemną rubinową barwę z fioletowymi refleksami. Aromat intensywny, owocowy z nutami suszonej śliwki i pikantnego drewna. Pełne ciała, dobrze zbudowane wino. Polecane do kuchni azjatyckie, pikantnych dan głównych, czerwonego mięsa, dziczyzny, dojrzałych serów, wędlin dojrzewających, gulaszu makarony w sosach.

Mottura Primitivo di Manduria - Opinie klientów

Dodaj opinię

Mottura Primitivo di Manduria

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 98 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Potrzebowałam wina na urodzinową kolację z mężem. Pan doradził mi bardzo dobre wino w dobrej cenie (włoskie Angello Borani, Governo). Polecam i sklep i wino. Dziekuję za pomoc w wyborze.
Iwona Trzmiel
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Kontakt z firmą na zerowym poziomie, po zakupie nie otrzymałem faktury. dodzwonić się nie można.
Dawid Job