Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Bodegas y Viñedos Pujanza
    Bodegas y Viñedos Pujanza

Sklep Bachus - Bodegas Pujanza Rioja

 

 

 

 

 

 

 

Bodegas y Viñedos Pujanza wybudowana w starożytnym, otoczonym murem mieście Laguardia w Alavesa w Rioja znajduje się układ słoneczny z winnicami. Na zewnętrznych granicach znajduje się masywna Bodega Ysios zaprojektowana przez Calatravę. Wewnętrzne pierścienie winiarni to Artadi, Palacio i Pujanza. Nawet w wypełnionym słońcem centrum miasta leży Bodega El Fabulista, a to wąskie podziemne tunele. Pujanza Bodegas jest nowym standardem Rioja, założonym w 1998 roku. Dysponują i zarządzają na terror czterech winnic w pobliżu Laguardia. Finca Valdepoleo, Finca Norte, Finca Valcabada i San Juan de Anteportalatina. Każda z winnic jest butelkowana osobno, ma niezwykłą reputację i odpowiednio wyceniona. Wraz z pojawieniem się trudności gospodarczych w Hiszpanii w ostatniej dekadzie, Pujanza Rioja zaczęła wypuszczać niedrogie wino. Hado Rioja to mieszanka 40 hektarów winnic, od winorośli 35 lat i młodszych. Od tego czasu jest to Rioja dla tych, którzy szukają wysokiej jakości i niedrogiej Rioja. Bodegas Pujanza Rioja znajduje się u podnóża gór Sierra Cantabria, w Laguardia, jednej z najpiękniejszych wiosek w Hiszpanii. Pujanza wina zadebiutowała w roku 1998, pod nadzorem Carlosa San Pedro, potomka rodziny z dużym doświadczeniem i zachowaniem tradycji, znanej od trzech pokoleń z uprawy winorośli. Pierwsze wina wypuszczane na rynek były jeszcze w rodzinnej posiadłości, ale od rocznika 2001 już w nowej winnicy Rioja. Na pierwszym planie w Bodegas y Viñedos Pujanza koncentrowano się na pielęgnacji winorośli, wkładając w ich uprawę zaangażowanie i wysiłek na jaki zasługują. Wszystkie parcele działek należą do rodziny i znajdują się na terenie posiadłości, co ułatwia kontrolę jakości i dostarczanie owoców w najlepszej kondycji. Głuwne nastawienie na uprawiane odmiany to Tempranillo i Viura, co jeszcze bardziej pokazuje olbrzymi respekt dla historii i tradycji tego pięknego regionu. Dzięki wielopokoleniowemu doświadczeniu Pujanza tworzy wina niezwykle złożone i eleganckie, które prawidłowo odzwierciedlają najlepsze cechy Rioja. VIÑEDOS FINCA VALDEPOLEO jedna z najbardziej charakterystycznych winnic Pujanza, ma rozszerzenie 17.5 ma. i jest na średniej wysokości 630 m. Jest źródłem wina Finca Valdepoleo; VIÑEDOS FINCA NORTE jest to winnica położona na wysokości 720 m, prawdopodobnie jedna z najwyższych winnic DOCa. Rioja Z niego wyłania się emblematyczny Pujanza Norte; VIÑEDOS FINCA LA VALCABADA Centennial winnica z rodziny Carlos San Pedro, z przedłużeniem 0,8 ha i 600 metrów wysokości. Znajduje się w małej dolinie, otoczonej niewielkimi wzgórzami. Winnica ma szczególny mikroklimat, dzięki czemu ma najbardziej śródziemnomorski charakter winnicy. Jest źródłem schizmy, wina o ograniczonej produkcji. VIÑEDOS SAN JUAN DE ANTEPORTALATINA winnica o powierzchni 1,5 ha, położona na wysokości 600 m npm Dedykowany w najwyższej części, „cabeda”, odmianie Viura, jest źródłem win Añadas Frías i SJ Anteportalatina.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE