Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Kaiken Ultra Cabernet Sauvignon

117,00 zł
Brutto
3 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Kaiken Ultra Cabernet Sauvignon Mendoza

 

Kraj: Argenty

Region: Mendoza

Powierzchnia: Lujan de Cuyo

Producent: Maontes / Kaiken

Winiarz: Aurelio Montes

Szczepy: Cabernet Sauvignon

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14,5%

 

Wino Kaiken Cabernet Sauvignon wzmocniony niedużą ilością szczepu Malbec 10% celem uzyskania planowanego smaku. Blend Malbeca i Cabernet Sauvignon z posiadłości o kontrolowanej wydajności z ha (7 ton), 80% wina dojrzewa przez okres 12 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Wino Kaiken Ultra ujawnia kolor intensywnej czerwieni z fioletowymi refleksami. Bukiet wina pełen czarnej porzeczki , jagód, suszone zioła, tytoń i kawa. Swietna struktura tanin długi finisz, gęste i skoncentrowane. Wino będzie odpowiednim kompanem do cięższych dań z wołowiny , grillowanych i mięs w zawiesistych intensywnych sosach. Kolejne wino klasy Premium autorstwa Aurelio Montesa.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Wino dla miłośników dobrego wina, mocna budowa wina Kaiken Ultra reprezentuje prawdziwą jakość i charakter doskonałego terroir Argentyny. W 2001 r. Aurelio Montes, człowiek stojący za renomowaną marką Montes Winery, skorzystał z rejonów Lujan de Cuyo. Montes rozpoznał ogromny potencjał regionu Andów, który obejmuje najlepsze regiony Chile i Argentyny. Uświadomił sobie również, że bogaty w wino region Mendoza jest idealny do wytwarzania win Kaiken.

 

Jeśli zastanawiasz się, co oznacza Kaiken, jest to nazwa wyjątkowej rasy gęsi, którą można powszechnie spotkać w regionie Andów. Tworzone tutaj Malbec i Cabernet Sauvignon są uważane za jedne z najlepszych w tej dziedzinie, ponieważ zawierają idealne połączenie chilijskich i argentyńskich cech. Obecnie Kaiken Wines zarządza Aurelio Montes i jego syn. Rodzina Montes, wraz z zespołem doświadczonych i doświadczonych winiarzy kierujących sprawami, Kaiken Wines jest obecnie cenioną marką wśród miłośników wina na całym świecie. Położona w Vistalba winnica Kaiken to starożytny 80-letni budynek, który jest wyposażony we wszystkie urządzenia do produkcji doskonałej jakości win przy użyciu nowoczesnych, ale tradycyjnych metod. Do fermentacji wina stosuje się wysokiej jakości zabytkowe betonowe zbiorniki, które pomagają zachować maksymalne możliwe smaki owoców podczas produkcji wina. Turystyka winiarska jest tu ważnym zajęciem. Możesz wcześniej zarezerwować wycieczki po winnicach, aby rozkoszować się kulturą i naturalną ekstrawagancją winnic, z których pozyskiwane są winogrona do produkcji win Kaiken.

Kaiken Ultra Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

Dodaj opinię

Kaiken Ultra Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki