Najlepsze ceny. Najlepsze wino na gorące letnie dni i noce.

Moulin de duhart Pauillac

412,00 zł
Brutto
9994 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Château Duhart-Milon Moulin de Duhart Pauillac

 

Region: Paulillac

Szczepy: Cabernet Sauvignon & Merlot

Producent: Château Duhart-Milon Pauillac

Appellation d'origine contrôlée w Haut-Médoc

Region: Bordeaux, Francja

Rodzaj: wytrawne, pełne

Alkohol: 13 %BK17

Pojemność: 0,75l

 

 

 

Wino o bogatej szacie, głębokiej i pełniej koncentracji owocu. Dominują czerwone owoce, nuty wiśni, porzeczki z korzennym akcentem. Château Duhart-Milon drugie wino winnicy klasy "Grand Vin". Selekcjonowane grona z krzewów 40 letnich . Moulin de Duhart ma wiele cech podobnych do wielkich win, ale z mniejszym potencjałem starzenia się. Pochodzenie nazwy pochodzi od dawnej obecności wiatraku na płaskowyżu Carruades, obok winnicy Duhart-Milon.

 

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Château Duhart-Milon Moulin de Duhart Pauillac 2016 jest złożony, wielowarstwowy i poważny. Ale jest też przyjemnie przystępne nawet w młodym wieku - a wino na tym poziomie wyrafinowania jest młode w wieku czterech lat. Bogate czerwone owoce. Bujny atak, po którym następują poważne warstwy i niespodzianki. Zwieńczone niezwykle trwałym finiszem. W moim pierwszym smaku bardzo przedłużone zakończenie stało się prawie denerwujące. „OK, pomyślałem. Zniknij i pozwól mi spróbować ponownie ”. Przy drugim lub trzecim smaku złożone wykończenie uwiodło mnie jako jedna z najlepszych cech. Możesz uniknąć tego problemu z pierwszym łykiem, angażując się w dłuższą dekantację. Witamy w wyrafinowanym świecie legend Bordeaux. Połącz ze stekowymi frytkami - żeberkami - i innymi kawałkami wołowiny z wyższej półki. Wołowina Wellington; prime rib; owieczka; dziczyzna; dzik. Unikaj potraw z bogatymi sosami. To wino jest tak wzniosłe, że nie chcesz z nim konkurować. Nie marnuj też tego wina na hamburgery, pizzę i inne proste dania zapewniające komfort.

Moulin de duhart Pauillac - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-04-03

Pauillac Domaines Baron de Rothschild

Moulin de Duhart (Pauillac) 2017 ma delikatny owocowy nos. Jest bardzo miękki ze względu na starzenie przez 10 miesięcy w dwuletnich dębowych beczkach. Subtelne, zrównoważone smaki, świetna kwasowość i jedwabiste garbniki, szczególnie dobrze sprawdzały się w przypadku ryb w sosie sojowym.

Dodaj opinię

Moulin de duhart Pauillac

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 145 opinii w serwisie Google
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Aktualnie mój ulubiony sklep. Polecone wina biorę "w ciemno".
Michal Radecki