Framingham Sauvignon Blanc Marlbrough

74,00 zł
Brutto
Framingham
9998 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Okazja
Dla Niego
Potrawa
Do Ryb i Owoców Morza
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

Framingham Marlbrough Sauvignon Blanc

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Producent: Framingham

Szczepy: Sauvignon Blanc

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5%

Barwa Wina Sauvignon Blanc połyskująca jaskrawymi odcieniami złota. Ale nasze spojrzenie na ten wszech czasowy klasyk ma ukrytą głębię. Pod tą dziką brawurą kryje się złożona dusza. Dojrzałe owoce z doliny Wairau, odrobina fermentacji na skórkach oraz krótka wycieczka po dębowych i akacjowych beczkach dodała warstw smaku i tekstury. To jedno wino, które nie oddaje tego wszystkiego przy pierwszym łyku. Tęcza smaków: od pikantnego grejpfruta i gorzkiej cytryny po czerwoną porzeczkę i owoce tropikalne. Dobrze zaokrąglone odczucie w ustach, dobra waga, elegancka kwasowość i nutą kremowości. Jedz: ostrygi, małże, ryby ... wszelkie potrawy z morza! Dlaczego uwielbiamy wino Framingham Sauvignon Blanc : to wizytówka Marlborough Sauvignon o suchym, kamiennym wykończeniu.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Framingham Marlborough, Nowa Zelandia - Klasyczny Marlborough Sauvignon Blanc z pysznym spektrum smaków. Nuty ziołowe są dodatkowo wzmacniane przez pikantne owoce tropikalne i cytrusowe. Wyraziste i odświeżająco długie wykończenie. Świetne do dorsza lub lekkich duszonych owoców morza.

Kluczem do indywidualności Framingham jest połączenie niewielkich partii wina z różnych części winnicy, aby uzyskać głębię smaku i tekstury. Pozyskują owoce tylko z doliny Wairau. Ich winorośle Riesling należą do najstarszych w Marlborough, posadzone w 1981 r., A pierwsze wydania wyprodukowano przy użyciu innych obiektów winiarskich. Pierwszym winem pod marką Framingham był Riesling z 1994 roku. Ich winnica i sala degustacyjna zostały zbudowane w 1997 r., A w 2002 r. Dodano do nich miejsce do obsługi czerwonego wina i hali beczkowej. Gama Framingham rozwinęła się z silną tradycją równowagi, tekstury i złożoności, podczas gdy wina z serii F pozwalają im przekraczać granice dzika fermentacja, nowe odmiany i techniki.

Posiadamy największy wybór nowozelandzkich win w Polsce.

Framingham Sauvignon Blanc Marlbrough - Opinie klientów

Dodaj opinię

Framingham Sauvignon Blanc Marlbrough

Dodaj opinię