Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Masi Tupungato Passo Doble Malbec

MALBEC|Wina argentyńskie|Wina argentyńskie » Wina czerwone Argentyna

Cena:60.00PLN
Poleć znajomemu

Region: Mendoza

Szczepy: Malbec, Merlot, Corvina

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75 l

 

Podwójna fermentacja winogron Malbec w połączeniu z lekko podsuszonymi gronami Corvina daje to wspaniale zbudowane wino z pieknym aromatem. Bogaty bukiet z akcentami przypraw, łagodne z posmakami korzeni i czerwonych owoców. Eleganckie i miękkie taniny tworzą produkt wielki i z wielkim potencjałem starzenia.

Wino dojrzewało w dębowych beczkach przez okres 10 miesięcy.

 

Potrawy: czerwonych mięs, serów pleśniowych i dziczyzny. c3

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.