Abalone Shore Sauvignon Blanc New Zeland

77,00 zł
Brutto
24 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Potrawa
Do Ryb i Owoców Morza
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Abalone Shore Sauvignon Blanc

 

 

Sauvignon Blamc z nowej Zelandii. Wino wytrawne o jasno żółtej barwie z zielonymi refleksami, finezyjne, owocowa aromatyczność, nektarynki, brzoskwinie, melon, grejpfrut, dopełnione lekkością kwiatów, jaśminu, orientalnych przypraw oraz ziół. Podniebienie przepełnione świeżością, bogactwem cytrusów i zjawiskową mineralnością wraz z cudownym żywiołowym finiszem.

Abalone Shore Sauvignon Blanc New Zeland - Opinie klientów

Dodaj opinię

Abalone Shore Sauvignon Blanc New Zeland

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka