• Polecane!

Kono Sauvignon Blanc

87,00 zł
Brutto
9979 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Kono Sauvignon Blanc

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Producent: Kono

Szczep: 100% Sauvignon Blanc

Rodzaj: białe, wytrawne

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 12,5 %

 

Wino o lśniącej jasno cytrynowej barwie z zielonymi refleksami. Nos wypełniony aromatami cytrusów oraz marakui. Na podniebieniu soczyste i świeże, z nutami dojrzałych owoców egzotycznych oraz delikatnych nut trawiastych. Wino o doskonale zrównoważonej kwasowości z mineralnym charakterem i odrobiną resztkowej słodyczy, wykończone trwałym i długim finiszem.

 

Kono wina produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych winnic w Marlborough i Nelson - wybitnych regionach winiarskich Nowej Zelandii. Te winnice posiadają certyfikat Sustainable Winegrowing New Zealand. Uważają to za integralną część swojej wartości kaitiakitanga - systemu zrównoważonego rozwoju Maorysa, który obejmuje pracę ze środowiskiem bez narażania go na szwank.

Koncepcja „troski” o nasze ziemie, a także ich bogata i płodna kondycja, tworzą wina o osobowości i czystości.

Kono, dążąc do bycia najlepszym miejscowym dostawcą żywności i napojów na świecie, skupia się na globalnych potrzebach klientów, szczególnie w Azji, gdzie z powodzeniem założyliśmy w Szanghaju całkowicie podmiot handlowy.

Kono jest specjalistą we wszystkich aspektach swojej działalności. Od rolnictwa i zbioru, po przetwórstwo i marketing owoców morza, wina, cydru, jabłek, gruszek, kiwi, chmielu i batonów z owoców naturalnych.

Uprawiamy ponad 530 hektarów ziemi i morza, a mając siedzibę w regionach Nelson, Tasman i Marlborough w Nowej Zelandii, mamy geograficzny zasięg partnerów eksportowych na całym świecie. Z perspektywy międzypokoleniowej Kono szczyci się tym, że żyje zgodnie z wartościami, jakie wzbudzają praktyki, które nasi przodkowie uznają i z których nasze dzieci będą dumne. 

 

Nagrody i wyróżnienia:

89/100 ptk. - The Wine Front

89/100 ptk. - Wine Enthusiast

90/100 ptk. - Wine Spectator

87/100 ptk. - Vinous Antonio Galloni

90/100 ptk. - Wine & Spirits Magazine

89/100 ptk. - Stephen Tanzer

Kono Sauvignon Blanc - Opinie klientów

Dodaj opinię

Kono Sauvignon Blanc

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka