Yarden Syrah Golan Heights Winery

217,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Yarden Syrah Golan Heights Winery

 

Kraj: Izrael

Region: Wzgórza Golan

Apelacja: Galilee ( Galilea)

Producent: Golan Heights Winery

Szczepy: Syrah

Dojrzewanie: 12 miesięcy dąb francuski

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,7l

Certyfikaty:Kosher , Sustainability - Zrownoważony rozwój - certyfikat dla producenta

 

Czerwone wytrawne wino z Izraela powstało w 100% z szczepu Syrah z regionu Golan Heights Winery. Wino dojrzewało przez 18 miesięcy w małych beczkach z dębu francuskiego. Aromat intensywny, przypominajacy suszone owoce śliwki i wendzonki. W ustach nuty czarnych porzeczek, owoce leśne, maliny, dżem jagodowy, tytoń i dąb, przyprawy, czekolada z nutami ziemi. Doskonała budowa, polecane do : cassoulet, grillowane wędzone piersi z gęsi, wołowina Wellington. Temperatura serwowania: 16-18°C 

Flagowa marka win izraelskich. Każdego roku najlepsze winogrona z najlepszych winnic są zarezerwowane dla win Yarden. Yarden to hebrajskie określenie rzeki Jordan, która przecina Wzgórza Golan na pół od Galilei. Na etykiecie znajduje się symbol starożytnego Izraela: lampa naftowa ozdobiona mozaiką. Galilea (lub Galil) to najbardziej wysunięta na północ i powszechnie uważana za najlepszą nazwę w Izraelu. Obszar o najwyższej jakości w obrębie apelacji to Wzgórza Golan (lub po prostu Golan), najzimniejszy region w Izraelu. Winnice na tym wulkanicznym płaskowyżu wznoszą się z 400 metrów (1300 stóp) nad poziomem morza do 1200 metrów (3900 stóp) i zimą padają opady śniegu. Winiarnia Golan Heights znajduje się w miejscowości Katzrin, w centralnej części Golan.

 

Nagrody i wyróżnienia:

SILVER Medal (90 punktów) – Decanter World Wine Awards 2021 (rocznik 2017)

Yarden Syrah Golan Heights Winery - Opinie klientów

Dodaj opinię

Yarden Syrah Golan Heights Winery

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski