Hess Collection Chardonnay Napa Vlley

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Hess Collection Chardonnay Napa Vlley

 

Kraj: U.S.A.

Region: Kalifornia - Napa Valley

Producent: Hess Family Estates

Szczep: Chardonnay 100%

Rodzaj: białe, wytrawne

Beczka: 9 miesięcy

Pojemność: 0,75l som

Alkohol: 14.5%

 

Żółta barwa ze złocistymi refleksami. Subtelne nuty wanilii i brioche, uzupełnione przez charakterystyczne aromaty owoców cytrusów. W ustach także wyraźna owocowość, podkreślona akcentem nektarynki, gruszki i zielonego jabłka. Wino o solidnej strukturze, świeże i orzeźwiające. Dzięki naturalnej kwasowości wino rekomendowane do dań pikantnych, bogatych, do makaronów w kremowych sosach, kuchni azjatyckiej, grillowanego tuńczyka. DM1

 

Producent: Hess Family Estates

Wspólny motyw przewija się przez niezwykłe winnice  w portfolio Hess Family Wine Estates.

Niezrównana pasja i ciekawość łączy się z pionierskim duchem, który rozciąga się od pięciu pokoleń rodziny Hess od 1844 roku, aż do następnego pokolenia przywództwa rodzinnego wyznaczonego przez założyciela Donalda Hessa.

Każda z rodzinnych winnic – w Kalifornii, Argentynie i Afryce Południowej – produkuje wybitne, wysoko cenione wina, które stoją obok najlepszych. Ciche przywództwo w zakresie zrównoważonych praktyk sięga ponad 30 lat, kiedy Donald Hess po raz pierwszy przybył na nierówne zbocza Mount Veeder w Napa Valley i polecił, aby winnice Cabernet Sauvignon były tworzone, podczas gdy winiarze szanują i pielęgnują ziemię, „zwracając to, co zabieramy”.

Dziś Hess Family Wine Estates jest uznawana za jedną z wiodących rodzinnych firm w świecie wina.

Hess Collection Chardonnay Napa Vlley - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-06-05

Chardonnay Napa Vlley ********

Na podniebieniu to kalifornijskie białe wino jest złożone i kremowe, o doskonale zbilansowanej kwasowości i subtelnych nutach drewna, które wzmacniają ciało tego wina.

Dodaj opinię

Hess Collection Chardonnay Napa Vlley

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka