Fortius Fermentado En Barrica Chardonnay

52,50 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Fortius Fermentado En Barrica Chardonnay

 

Kraj: Hiszpania

Region: Navarra

Apelacja: DO Navarra

Producent: Bodegas Valcarlos

Szczepy: Chardonnay

Kolor: białe

Rodzaj: wytrawne    

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5 %

 

Nota degustacyjna:

Fortius Fermentado En Barrica Chardonnay to białe wytrawne wino o intensywnym żółto złocistym odcieniu. Bukiet ujawnia aromaty owoców pestkowych, gruszek, uzupełnionym o nuty tostów oraz prażonych orzechów pochodzących z dojrzewania w dębowych beczkach. Na podniebieniu miękkie, harmonijne o dobrej kwasowości. Dobra równowaga pomiędzy nutami drzewnymi i owocowymi.

Sugestie kulinarne: ryby, skorupiaki, smażone warzywa.

 

Winifikacja:

Po zebraniu winogrona przechodzą zimną macerację przez 48 godzin, po czym oddziela się sok z wolnego wybiegu. Fermentacja odbywa się następnie w zwęglonych beczkach z amerykańskiego dębu, a wino poddawane jest battoningowi dwa razy w tygodniu przez okres 6 tygodni. Zmniejsza się to do raz w tygodniu przez kolejne 6 tygodni, a następnie raz na 15 dni przez ostatnie 6 tygodni. Po starannym procesie starzenia w beczkach wino jest butelkowane i przechowywane w piwnicy winnicy, zanim będzie gotowe do wydania.

Fortius Fermentado En Barrica Chardonnay - Opinie klientów

Dodaj opinię

Fortius Fermentado En Barrica Chardonnay

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 97 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Potrzebowałam wina na urodzinową kolację z mężem. Pan doradził mi bardzo dobre wino w dobrej cenie (włoskie Angello Borani, Governo). Polecam i sklep i wino. Dziekuję za pomoc w wyborze.
Iwona Trzmiel
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel