Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Muga Blanco Fermentado en Barrica

82,00 zł
Brutto

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Chwilowo niedostepny
Chwilowo niedostepny
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Muga Blanco Fermentado en Barrica

Kraj: Hiszpania

Region: Rioja

Producent: Bodegas Muga

Apelacja: D.O. Rioja

Szczep: Viura (90%), Malvasia (10%)

Rodzaj: wytrawne, białe

Pojemność: 0,75l

 

Bodegas Muga Rioja winnica jedna z najlepiej usytuowanych winnic w regionie Rioja. Fermentacja w nowych beczkach z dębu Allier. Starzone 3 miesiące dojrzewania w beczkach. Muga Blanco jest winem wytrawnym o jasno słomkowej barwie i wyraźnych aromatach cytrusów, ananasa, bananów i grejpfruta, z lekką nutą pinii. w smaku miłe, świeże, owocowe, z delikatnie korzennym zakończeniem. Podawać do lekkich mięs i szlachetnych ryb, owoców morza w kremowych sosach, drobiu i dojrzałych, tłustych serów

Bodegas Muga Rioja związana jest z uprawą winorośli od końca XIX wieku. Początek jednak nastąpił dopiero w 1976 za pośrednictwem Isaac Muga Martinez postanowił założyć w jednej z najlepszych części prowincji winiarskiej Rioja w miasteczku Haro. W Bodega Muga Rioja udało się połączyć wierność starym regionalnym tradycjom winiarskim z nowoczesnością wizją przyszłości , co sprawia ze wina te maja wyjątkową osobowość ii charakter, który wyróżnia je wyraźnie spośród innych win a Rioja.

Muga Blanco Fermentado en Barrica - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-08-13

MUGA BLANCO FERMENTADO EN BARRICA

Muga Rioja to wspaniałe wino z teraźniejszością i przyszłością stworzone przez Muga, jedną z symbolicznych winnic w Barrio de la Estación de Haro (serce DOCa. Rioja) dzięki mieszance 90% Viury i 10% Malvasía i Garnacha Blanca. Fermentuje się w nowych beczkach z francuskiego dębu, gdzie następnie leżakuje przez 3 miesiące, dojrzewając na drobnym osadzie. Muga Blanca jest jedną z najsolidniejszych i najbardziej charakterystycznych winnic w Rioja.Z Barrio de la Estación w Haro najnowsza generacja znakomitej rodzinnej sagi nadal produkuje gamę win, które wyróżniają się jakością, będącą wynikiem wyczerpujących prac prowadzonych zarówno w winnicy, jak i w winnicy oraz skrupulatnej wybór dębowych beczek z najlepszych lasów Europy i Ameryki Północnej. Ponadto jest to jedna z nielicznych hiszpańskich winnic, które mają bednarstwo do produkcji własnych beczek. Muga Fermentado en Barrica 2018 doskonale komponuje się z warzywami, ryżem i rybami.

Dodaj opinię

Muga Blanco Fermentado en Barrica

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki