Marques de Caceres Rezerva

126,00 zł
Brutto
997 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Marqués de Cáceres Rioja Reserva

Kraj Hiszpania

Region Rioja

Apelacja Rioja DOCa

Producent Marques de Caceres

Szczep: Tempranillo

Pojemność 0.75l PiN1 

Gęsty, ciemny rubinowy kolor. Wyrafinowany i złożony bukiet z nutą wiśni, wanilii i delikatnych nut prażonych. Zrównoważony w ustach, gdzie jedwabiste, dobrze zdefiniowane taniny łączą się z soczystymi smakami, aby ukazać przyjemną pełnię.

 


Notatki Sommelier Bachus Wina

W 1970 roku Enrique Forner założył Marqués de Cáceres, Unión Vitivinícola, SA, historyczny sojusz między regionem (Cenicero, La Rioja Alta), przedsiębiorczą rodziną, najlepszymi plantatorami winorośli i winnicami w La Rioja oraz koncepcją Bordeaux, która zrewolucjonizowała model produkcyjny i biznesowy. Enrique miał jeden cel - zdobyć najlepsze wina. Ta obsesja jest nadal motywem przewodnim Cristiny Forner, trzeciego pokolenia tej rodziny win. Ta Rioja Reserva jest wykonana wyłącznie z najlepszych roczników. Zdecydowanie podąża śladami rocznika 2012, który został nagrodzony kilkoma prestiżowymi nagrodami.

Notatki degustacyjne
Reserva jest zrobiona w 100% z winogron Tempranillo. Ciemny i gęsty rubinowy kolor. Wyrafinowany i złożony aromat z domieszką wiśni, wanilii i delikatnych nut prażonych. Zrównoważone w ustach, gdzie jedwabiste i dobrze zdefiniowane taniny łączą się z wykwintnymi smakami, aby ujawnić przyjemną pełnię.

Parowanie żywności
Pyszne wino do picia z polędwicą.

Nagrody
95 punktów – Guía Proensa Guide 2020.
95 punktów – Guía Gourmets Guide 2020.
92 punkty – El País Guide 2020.
Złoty medal – Mundus Vini 2020.
93 punkty – Rioja Raport specjalny Tim Atkin 2020.

Marques de Caceres Rezerva - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-09-15

Wino Rioja Marques de Caceres Reserve

Aromaty jeżyny, ciemnej śliwki, pieczonego mięsa, suszonego zioła, toffi i przyprawy do pieczenia. Jest pełne z garbnikami do żucia. Skoncentrowane i uporządkowane. Doskonała równowaga.

Dodaj opinię

Marques de Caceres Rezerva

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 113 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Jak ktoś chce kupić dobre wino to powinien tu zajrzeć. Świetna strona, wszystko zgodne z prawdą.
Daria Wiśniewska
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson