Vega Sicilia Reserva Especial Unico

2 007,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Produkty w uczciwych cenach

Vega Sicilia Unico Reserva 2008

 

Producent: Bodegas Vega Sicillia S.A.

Kraj: Hiszpania

Region: Castilla Leon

Apelacja: DO Ribera del Duero

Kategoria: Spokojne

Klasyfikacja: Jakościowe

Szczep: Tempranillo

Beczka: około 64 miesiące

Kolor wina: Czerwone

Smak: Wytrawne

Zamknięcie: Korek

Wiek: Gotowe do picia

Temp. podawania: 17 °C

Pojemność: 0,75 l.

 

Wino Tempranillo - Vega Sicilia Unico Gran Reserva Ribera del Duero D.O.

Vega Sicilia wino z charakterem i uwodzącym smaku. Styl wina zaliczamy do najwyższej klasy w winiarskim świecie. Wino perfekcyjne. Bukiet wina Vega Sicilia Unico jest nasycony nutami dojrzałych śliwek, porzeczek z akcentami pieprzu, tytoniu, lukrecji i dobrą mineralnością. Doskonała struktura, taniny są zintegrowane, a kwasowość jest żywa i zrównoważona z owocami. Wino Vega Sicilia Unico przez 14 miesięcy dojrzewało w drewnianych kadziach, 18 miesięcy w nowych beczkach, 8 miesięcy w delikatnie starzonych beczkach i 24 miesiące w drewnianych kadziach o dużej pojemności. Rocznik ten otrzymał 95 pkt w rankingu Roberta Parkera.

Z nieograniczonym zaangażowaniem i lojalnością kapitał ludzki w TEMPOS Vega Sicilia jest niewątpliwie jednym z bastionów wpływających na jakości Win Vega Sicilia. Duma wśród robotników w Vega Sicilia, z których wielu urodziło się na terenie samego osiedla, ponieważ odziedziczyli tradycję i handel, z którego wywodzą się ich ojcowie, ich dziadowie, a nawet ich pradziadkowie. Ponieważ zdarzają się przypadki, w których pracowało do tej firmy aż cztery pokolenia, na przykład José Enrique, mistrz miedziany lub jego brat Jesús María, którzy należą do czwartego pokolenia rodziny w Vega Sicilia. Ta tradycja ciągłości rodzinnej w prowadzeniu winnicy, okazała się wartością samą w sobie, a każdy pracownik Vega Sicilia może być dumny ze swojego handlu, czując się częścią w grupie i z przywilejem pracy w jednej z najbardziej prestiżowych firm winiarskich na świecie.

 

Ostatecznym celem TEMPOS Vega Sicilia jest stać się globalnym, prestiżowym punktem odniesienia dla jednej kultury opartej na ciągłym poszukiwaniu doskonałości, harmonii z naturą oraz nieskończonej skrupulatności i poświęcenia. Wszystko to zależy od pracy wybitnego zespołu ludzkiego oraz zasad i wartości, które wykraczają poza jednostki, zarówno przeszłe, jak i przyszłe pokolenia, i które wyznaczają drogę, którą należy podążać.

Vega Sicilia Reserva Especial Unico - Opinie klientów

Dodaj opinię

Vega Sicilia Reserva Especial Unico

Dodaj opinię