Wino Marlborough Sun Sauvignon Blanc Bubbles

97,00 zł
Brutto
990 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Musujące/Szampany
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Marlborough Sun Sauvignon Blanc Bubbles 

 

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Producent: Saint Clair Family Estate

Szczepy: Sauvignon Blanc

Rodzaj: białe, wytrawne, musujące

Temp. serwowania: 6-8°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 11% c3     

 

Nota degustacyjna:

Pyszne, aromatyczne bąbelki Marlborough Sun z Nowej Zelandii wykonane w całości z odmiany Sauvignon Blanc. Wino cechuje jasno żółty odcień ze złotymi refleksami. Nos uwydatnia aromaty limonki, agrestu, owoców cytrusowych z akcentami ziół. Na podniebieniu orzeźwiająca kwasowość doskonale równoważy się z pozostawioną niewielką dozą cukru resztkowego, dzięki któremu całość nabiera niezwykle przyjemnego i uniwersalnego kształtu. Sugestie kulinarne: owoce morza, skorupiaki, ryby, dania wegetariańskie.

 

Notatki Sommelier:

Marlborough to wyjątkowy obszar. Pomimo wielkości swojej międzynarodowej renomy jest dość niewielki. Winogrona są uprawiane głównie w dwóch stosunkowo małych dolinach zorientowanych na wschód i zachód - dolinie Wairau i dolinie Awatere. W obrębie obu dolin istnieją podregiony, które mogą znacznie różnić się pod względem klimatu i gleby. Jeśli chodzi o uprawę winorośli, to klimat i gleba sprawiają, że Marlborough jest wyjątkowe. Region ma fajny klimat. W okresie wegetacji i dojrzewania dni są długie. Kontury linii brzegowej mają tendencję do odchylania się w miarę zbliżania się złej pogody od dolin uprawnych, co daje Marlborough reputację najbardziej słonecznego regionu Nowej Zelandii. Gleby są zróżnicowane, od swobodnie drenujących, ilastych, kamienistych iłów po bardzo drobne muły, które mogą zawierać znaczne ilości gliny.

Marlborough Sun Sauvignon Blanc Bubbles - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2023-10-01

Wino musujące z Nowej Zelandii

Jest delikatnie owocowy. Podczas degustacji możemy poszukiwać aromatów gruszek, jabłek, cytrusów, a czasem nawet akcentów kwiatowych.

Oceń 
Quality


2023-05-31

Blanc Bubbles

Pierwsze bąbelki, które próbowałam z Nowej Zelandii i od razu mnie urzekły, wykonane w całości z odmiany sauvignon blanc, oferują przyjemne cytrusowe aromaty z nutą limonki, agrestu oraz kwiatów, rzadkość której trzeba spróbować. Polecam.

Dodaj opinię

Marlborough Sun Sauvignon Blanc Bubbles

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka