Apothic Zinfandel

68,00 zł
Brutto
9965 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Apothic Zinfandel

 

Kraj: USA

Region: California

Szczep: Zinfandel, Merlot,

Syrah, Cabernet Sauvignon

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14,%%

Ciemno czerwony kolor z fioletowymi refleksami. Dobrze zbudowane o delikatnych taninach i nutach tostów, dębu i wanilii. Prawidłowo wyważone aromaty świeżych jagód, truskawek i dżemu wiśniowego miło zaskakują. 

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Apothic Inferno, mieszanka Petite Sirah, Shiraz, Cabernet Sauvignon, Merlot i Zinfandel, to najnowsze wyrażenie marki Gallo Apothic. Producent twierdzi, że wino ma „niepowtarzalny charakter”, który jest wynikiem intensywnego dojrzewania dębu, a czerwona mieszanka dojrzewa w beczkach po whisky przez 60 dni. E&J Gallo wprowadził na rynek w Wielkiej Brytanii w 2013 roku swoją oryginalną kalifornijską markę z czerwoną mieszanką, Apothic Red, skierowaną do millenialsów i chcąc wzmocnić słabą wówczas kalifornijską kategorię premium. W ciągu roku sprzedaż marki osiągnęła 1,7 miliona funtów, a druga mieszanka Apothic Dark została wprowadzona na rynek w Wielkiej Brytanii w 2019 roku. Marka jest obecnie drugą najlepiej sprzedającą się marką wina w Wielkiej Brytanii w sektorze premium (zdefiniowanym jako podmarka o cenie powyżej 9 funtów) pod względem wzrostu wolumenu, rosnąc o 47% w ciągu ostatnich 12 miesięcy, według Nielsen (Scantrack Total off trade MAT 29.12.18) Dane z kart lojalnościowych pokazują również, że Apothic Red cieszy się „wyjątkowo” wysokim wskaźnikiem powtórnych zakupów wynoszącym 81%, czyli dwa razy więcej niż średnia cena zakupu wina premium. Marka została nazwana na cześć „aptek” z XIII- wiecznej Europy, gdzie wino było tradycyjnie mieszane, przechowywane i sprzedawane.

Apothic Zinfandel - Opinie klientów

Dodaj opinię

Apothic Zinfandel

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 223 opinii w serwisie Google
Kocham Wina a zaczęło się od tych, które polecacie. Ostatnio nabyłam Flor de Pingus wino o wyraźnie żywym, rubinowym kolorze. Nos jest czysty i rozwijając się, wykazuje średnio intensywne aromaty cedru, wanilii, czekolady, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni, lukrecji i anyżu. Podniebienie jest... gładkie z aksamitną treścią i średnią kwasowością...ma miękkie taniny i wysoką zawartość alkoholu. Finisz jest długi i pełny z towarzyszącym smakiem cedru, wanilii, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni i lukrecji. Jak tu się nie zakochać podpowiedzcie... ( więcej )
Marta Kozioł
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad
OK Duży wybór, profesjonalna i fachowa obsługa. Zawsze jest gdzie zaparkować. Polecam.
Joanna Chorazka
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski