Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Kendall Jackson Vintners Reserve Zinfandel

128,00 zł
Brutto

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Vintners Reserve Mendocino County Zinfandel

 

Kraj: USA

Region: Kaliforna

Marka: Kendall-Jackson

Szczep: Zinfandel

Pojemność: 0,75l

Alkohol : 14,5%

 

Smaki śliwki, dżemu malinowego i jeżyny wsparte są stałymi kredowymi taninami w tym Zinfandel. Duszne cedry i przyprawy utrzymują się na tym urzekającym, długowiecznym winie. Wino leżakowało przez 10 miesięcy w 56% dębie francuskim, 8% nowe. Partie są przechowywane osobno aż do ostatecznej mieszanki, dzięki czemu nasi winiarze mają możliwość wytworzenia wina, które wykazuje idealne połączenie złożoności, smaków i aromatów w połączeniu z uporządkowanym wykończeniem.


Notatki Sommelier Bachus Wina

Zinfandel to eleganckie i pełne wino o bardzo ładnym kolorze, intensywnym owocowym zapachu oraz absolutnie fantastycznym owocowym smaku malin, jeżyn i śliwek z jedwabistym akcentem drzewa cedrowego. Wino ma idealną równowagę między dębem i owocami, a także długi i przyjemny lekko pikantny posmak. Wino jest szczególnie odpowiednie do dziczyzny, pikantnych dań z makaronu, czerwonego mięsa, sera i pizzy. To dobrze zbalansowane wino można teraz pić z przyjemnością, ale można je dodawać jeszcze przez kilka lat. Regiony uprawy - 88% hrabstwa Mendocino, 12% hrabstwa Sonoma

Początek winnicy to rok, 1974 kiedy rodzina Jacksonów kupiła 35 hektarowy sad znajdujący się w północnej Karolinie gdzie planowali spróbować swoich sił w produkcji win. W niedługim czasie ogród został przekształcony w winnicę, a uprawiane tam winogrona były sprzedawane sąsiednim winiarniom, jednak po krótkim czasie zajęto się własną produkcją. Wino 82’ Vintner’s Reserve Chardonnay odniosło niespodziewany sukces i stało się najpopularniejszym Chardonnay w Ameryce. Firma używa tylko winogrona z własnych winnic. Kendall-Jackson reprezentuje to, co najlepsze w branży spożywczej i winiarskiej. Winnice znajdują się w chłodnych nadmorskich regionach Kalifornii, gdzie znajdują się na górach, grzbietach, wzgórzach i łąkach.

Kendall Jackson Vintners Reserve Zinfandel - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-04-08

Kendall Zinfandel

Smaki śliwki, dżemu malinowego i jeżyny są wsparte solidnymi kredowymi taninami w tym Zinfandel. W tym zniewalającym winie o długiej finiszu utrzymują się zmysłowe akcenty cedru i przypraw

Dodaj opinię

Kendall Jackson Vintners Reserve Zinfandel

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki