3 Finger Jack Old Vine Zinfandel

109,00 zł
Brutto
43 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

3 Finger Jack Old Vine Zinfandel

 

Kraj: USA

Region: Kalifornia - Lodi

Apelacja: AVA Lodi

Szczep: Zinfandel

Producent:Delicato Family Vineyards

Rodzaj: czerwone wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14,5 %C3

 

Wino powstało z odmiany zinfandel, posiada gęstą pełną strukturę z przyjemnymi słodkawymi taninami, którym towarzyszy smak dżemu jagodowego, ciemnych śliwek, jeżyn z akcentami przypraw i wanilii. Wino powstało z 110 letnich winorośli.

Notatki Smmoelier Bachus Wina

 

Nazwa jest inspirowana przez legendarnego wyjętego spod prawa, który przemierzał pogórze Sierra w Kalifornii podczas dni gorączki złota w poszukiwaniu bogactw. Three Finger Jack był bandytą w najbardziej wyrazistym tego słowa znaczeniu. Wytrzymały i mocny, gotowy na wszystko, co stanie mu na drodze. Materiały marketingowe dotyczące wina sugerują, że wino „ma ogromną strukturę, godną imienia Jacka”. Trzy palcowy Jack Old Wine Zinfandel płynie do kieliszka w kolorze fioletowym. Nos kalifornijskiego Zinfandela rozpala ogromny czarno-czerwony owoc jagodowy z najdrobniejszymi pikantnymi nutami, żółtym tytoniem fajkowym i wanilią.

3 Finger Jack Old Vine Zinfandel - Opinie klientów

Dodaj opinię

3 Finger Jack Old Vine Zinfandel

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 140 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Tu kupiłem dobre Amarone.
Maciej Kaczmarski