Najlepsze ceny. Najlepsze wino na gorące letnie dni i noce.

Opus One Napa Valley

3 747,00 zł
Brutto
6 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Opus One Wino 2014

 

Kraj pochodzenia U.S.A.

Region Kalifornia

Kolor Czerwone

Rodzaj Wytrawne

Pojemność 0,75 l

Zawartość alkoholu 14 %

 

Wybitne wino, używając słów perfekcyjne przekazujemy prawdę. Rocznik 2010 Opus One był wymagającym rocznikiem ale najbardziej udanym od wielu lat. Warunki pogodowe były zmienne i wymusiły odpowiedniej motywacji do tworzenia więcej niż w wcześniejszych latach. Potężna wiedza pozwoliła winiarzom stworzyć perłę smaku. W winie Opus One możemy doszukiwać się wielu elementów smakowych, aromaty jeżyn, śliwek, orzecha laskowego, oliwy z oliwek, kakao i suszonych wiśni. Wyczuwalne nuty ciemnej czekolady, czarnej lukrecji i ziół. Wino doskonałe. Nie każdy odczuje wymienione elementy aromatów i smaków. Wino jest złożone i wielowarstwowe pobudzające nasze zmysły i wprowadzające uczucie przyjemności podczas degustacji. Wina Opus One należy spróbować aby móc odczuć poruszenie i oddać zrozumienie jak człowiek jest doskonały jeżeli potrafi stworzyć tak wspaniałe smaki.

Winorośl uprawiana na kalifornijskich stokach, powstałe w wyniku połączenia szczepów Cabernet Sauvignon (88%), Merlot (5%), z niewielkim uzupełnieniem o Petit Verdot (3%), Cabernet Franc (3%) i Malbec (1 %). Leżakowanie w beczkach z francuskiego dębu, przez przynajmniej 18 miesięcy.

Założyciele projektu najlepszego wina Lucien Sionneau, Winemaker słynnego Chateau Mouton Rothschild i syn Roberta Mondaviego Timothy, wspólnie stworzyli i wprowadzili na rynek nowe wino. Do dziś dnia wina Opus One osiągają wysokie noty.

Opus One Napa Valley - Opinie klientów

Dodaj opinię

Opus One Napa Valley

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 145 opinii w serwisie Google
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Aktualnie mój ulubiony sklep. Polecone wina biorę "w ciemno".
Michal Radecki