Opus One Napa Valley

3 747,00 zł
Brutto
6 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Opus One Wino 2014

 

Kraj pochodzenia U.S.A.

Region Kalifornia

Kolor Czerwone

Rodzaj Wytrawne

Pojemność 0,75 l

Zawartość alkoholu 14 %

 

Wybitne wino, używając słów perfekcyjne przekazujemy prawdę. Rocznik 2010 Opus One był wymagającym rocznikiem ale najbardziej udanym od wielu lat. Warunki pogodowe były zmienne i wymusiły odpowiedniej motywacji do tworzenia więcej niż w wcześniejszych latach. Potężna wiedza pozwoliła winiarzom stworzyć perłę smaku. W winie Opus One możemy doszukiwać się wielu elementów smakowych, aromaty jeżyn, śliwek, orzecha laskowego, oliwy z oliwek, kakao i suszonych wiśni. Wyczuwalne nuty ciemnej czekolady, czarnej lukrecji i ziół. Wino doskonałe. Nie każdy odczuje wymienione elementy aromatów i smaków. Wino jest złożone i wielowarstwowe pobudzające nasze zmysły i wprowadzające uczucie przyjemności podczas degustacji. Wina Opus One należy spróbować aby móc odczuć poruszenie i oddać zrozumienie jak człowiek jest doskonały jeżeli potrafi stworzyć tak wspaniałe smaki.

Winorośl uprawiana na kalifornijskich stokach, powstałe w wyniku połączenia szczepów Cabernet Sauvignon (88%), Merlot (5%), z niewielkim uzupełnieniem o Petit Verdot (3%), Cabernet Franc (3%) i Malbec (1 %). Leżakowanie w beczkach z francuskiego dębu, przez przynajmniej 18 miesięcy.

Założyciele projektu najlepszego wina Lucien Sionneau, Winemaker słynnego Chateau Mouton Rothschild i syn Roberta Mondaviego Timothy, wspólnie stworzyli i wprowadzili na rynek nowe wino. Do dziś dnia wina Opus One osiągają wysokie noty.

Opus One Napa Valley - Opinie klientów

Dodaj opinię

Opus One Napa Valley

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski