Opus One Napa Valley

3 747,00 zł
Brutto
6 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Opus One Wino 2014

 

Kraj pochodzenia U.S.A.

Region Kalifornia

Kolor Czerwone

Rodzaj Wytrawne

Pojemność 0,75 l

Zawartość alkoholu 14 %

 

Wybitne wino, używając słów perfekcyjne przekazujemy prawdę. Rocznik 2010 Opus One był wymagającym rocznikiem ale najbardziej udanym od wielu lat. Warunki pogodowe były zmienne i wymusiły odpowiedniej motywacji do tworzenia więcej niż w wcześniejszych latach. Potężna wiedza pozwoliła winiarzom stworzyć perłę smaku. W winie Opus One możemy doszukiwać się wielu elementów smakowych, aromaty jeżyn, śliwek, orzecha laskowego, oliwy z oliwek, kakao i suszonych wiśni. Wyczuwalne nuty ciemnej czekolady, czarnej lukrecji i ziół. Wino doskonałe. Nie każdy odczuje wymienione elementy aromatów i smaków. Wino jest złożone i wielowarstwowe pobudzające nasze zmysły i wprowadzające uczucie przyjemności podczas degustacji. Wina Opus One należy spróbować aby móc odczuć poruszenie i oddać zrozumienie jak człowiek jest doskonały jeżeli potrafi stworzyć tak wspaniałe smaki.

Winorośl uprawiana na kalifornijskich stokach, powstałe w wyniku połączenia szczepów Cabernet Sauvignon (88%), Merlot (5%), z niewielkim uzupełnieniem o Petit Verdot (3%), Cabernet Franc (3%) i Malbec (1 %). Leżakowanie w beczkach z francuskiego dębu, przez przynajmniej 18 miesięcy.

Założyciele projektu najlepszego wina Lucien Sionneau, Winemaker słynnego Chateau Mouton Rothschild i syn Roberta Mondaviego Timothy, wspólnie stworzyli i wprowadzili na rynek nowe wino. Do dziś dnia wina Opus One osiągają wysokie noty.

Opus One Napa Valley - Opinie klientów

Dodaj opinię

Opus One Napa Valley

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 140 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Tu kupiłem dobre Amarone.
Maciej Kaczmarski