Najlepsze ceny. Najlepsze wino na gorące letnie dni i noce.

Torre de Ermelo Albarino Rias Baixas

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Torre de Ermelo Albarino Rias Baixas

 

Kraj: Hiszpania

Region: Val do Salnés

Apelacja: DO Rías Baixas

Producent: HGA Bodegas

Szczep: Albarino

Rodzaj: białe, wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

Wspaniałe wino z Galicji wprost z wybrzeża Rías Baixas. Wino powstało w całości z odmiany Albarino, posiada jasno złocistą barwę, aromaty kwiatów i owoców egzotycznych. Wino świeże i rześkie o przyjemnej strukturze.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Kolor żółty z zielonkawymi refleksami , jasny i czysty. W nosie jest intensywny, złożony i autentyczny, ukazując aromaty owoców cytrusowych, kwiatów i nut mineralnych z delikatnym morskim posmakiem. Na podniebieniu świeży, awokado i intensywny, ze smacznym, zrównoważonym i przedłużonym finiszem retronosowym. Jego autentyczność i szczerość sprawiają, że czuje się komfortowo z daniami z ryb i owoców morza, ale chętnie przyjmuje dania z ryżu i świeże sery. Delektuj się nim w temperaturze około 8°C. Wykonany w 100% z odmiany Albariño, jest mieszanką tradycji i technologii, fermentuje w zbiornikach ze stali nierdzewnej w kontrolowanej temperaturze, aby zachować jej odmianowy i tradycyjny charakter. Gospodarstwo znajduje się w Vilachán (Tomiño-Pontevedra) na wysokości 350 metrów nad poziomem morza. Znajduje się na zboczu skierowanym na południe. Chociaż jest blisko morza i rzeki Miño, jego strategiczne położenie uwalnia go od mgły i przerażającego zimna w nocy, pozwalając mu otrzymywać dobre światło i słońce w ciągu dnia w czasie żniw, co pozwala nam uzyskać dobre owoce i dojrzałość.

Torre de Ermelo Albarino Rias Baixas - Opinie klientów

Dodaj opinię

Torre de Ermelo Albarino Rias Baixas

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 145 opinii w serwisie Google
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Aktualnie mój ulubiony sklep. Polecone wina biorę "w ciemno".
Michal Radecki