Wino Segrel Amber Rias Baixas Albarino

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Segrel Amber Rias Baixas Albarino

 

Kraj: Hiszpania

Region: Rias Baxas

Producent: Segrel

Szczep: 100% Albarino

Winiarnia: Bodegas Pablo Padín, SL

Winiarz: Jorge Domínguez Hervella

Rodzaj: białe, wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13%

Słodkowo żółta barwa ze złotymi iskrami, bardzo czysta i elegancka barwa. W nosie silny charakter, złożony, owocowe nuty jabłek, cytrusów i kwiatowych aromatów, pokazują całą dobroć odmiany. W ustach świeże, zrównoważone, z doskonałą kwasowością, żywe, wielka głębia trwałych owoców, podkreślająca jej delikatność w ustach i elegancki posmak z nutą cytrusów.

 

Nagrody:

Gallaecia Distinguished - Asociación de Sumilleres de Galicia Gallaecia 2015 (Galicia - Hiszpania) Srebrny Meda l - Międzynarodowy Wine Guide 2015 (Hiszpania) 91 + / 100-line - Guía Palacio de Vinos Iberoamericanos 2015 (Meksyk) Los MEJORES Srebrny Medal - Finger Lakes International Wine konkurencja 2015 (New York / USA) srebrne Vinalies - Vinalies Internationales 2015 (Paryż / Francja) Srebrny Medal - Concours Mondial de Bruxelles 2009 (Bruksela / Belgia), Srebrny Medal - Wyzwanie International du Vin 2017 (Bordeaux / Francja)Srebrny Nova - Femmes Et Vins Du Monde 2017(Monaco) Złoty Medal - Concurso Internacional de Vinhos Do Brasil 06 (Brasil) Srebrny Medal - International Wine Challenge 06 (Londyn / Wielka Brytania) Srebrny Vinalie s - Vinalies Internationales 2015 (Paryż / Francja)Złote Vinalies - Vinalies Internationales 2014 (Paryż / Francja) Srebrny Medal - Internationaler Weinpreis Mundus Vini 2014 (Niemcy)

Segrel Amber Rias Baixas Albarino - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-09-18

Segrel Amber Rias Baixas Albarino 2019

Wino kremowe maślane na pierwszą myśl degustacji chciałem powiedzieć beczkowe chardonnay. Jak to można się pomylić. Nowoczesne techniki winiarskie z dobrocią, jaką zapewnia odmiana albariño, okazują się atrakcyjnym wizualnie winem, dobrym charakterem z wyraźnymi nutami kwiatowymi, wyróżniającymi się aromatami ziołowymi i owocowymi, świeżą, smaczną, zrównoważoną kwasowością i doskonałym podniebieniem z eleganckim posmakiem wzmocnionym przez nuta cytrusów.

Dodaj opinię

Segrel Amber Rias Baixas Albarino

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora