Occultum Lapidem Rougr Côtes-du-Roussillon Villages AOC

147,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Occultum Lapidem Côtes-du-Roussillon Villages AOC

 

Kraj: Francja

Region: Roussillon

Apelacja: AOC Roussillon

Producent: Michel Chapoutier

Winnica: Domaine de Bila-Haut

Szczepy: Syrah, Grenache, Carignan

Kolor: czerwony

Rodzaj: wytrawny

Pojemność: 0,75l

 

Wino niezwykle krągłe i sprężyste na podniebieniu, mocna i pełna czarnych owoców, pieprzu i lukrecji, postaw na niego na następne 10 lat. Winogrona, terroir, know-how są harmonijnie połączone. Doskonale przyprawione usta odznaczają się aksamitną konsystencją, owocowością i piękną, długotrwałą świeżością . Pierwszy łyk już przekonuje, reszta to przyjemność. W kilku rocznikach ten rocznik jest referencją wśród win Langwedocja Roussillon.

Sugestie kulinarne: Czerwone mięso, wędliny i sery, grzyby.

Nagrody i wyróżnienia:

DWWA srebro

Robert Parker 95 pkt.

Wine Spectator 90 pkt.

Occultum Lapidem Rougr Côtes-du-Roussillon Villages AOC - Opinie klientów

Dodaj opinię

Occultum Lapidem Rougr Côtes-du-Roussillon Villages AOC

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 299 opinii w serwisie Google
Kocham Wina a zaczęło się od tych, które polecacie. Ostatnio nabyłam Flor de Pingus wino o wyraźnie żywym, rubinowym kolorze. Nos jest czysty i rozwijając się, wykazuje średnio intensywne aromaty cedru, wanilii, czekolady, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni, lukrecji i anyżu. Podniebienie jest... gładkie z aksamitną treścią i średnią kwasowością...ma miękkie taniny i wysoką zawartość alkoholu. Finisz jest długi i pełny z towarzyszącym smakiem cedru, wanilii, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni i lukrecji. Jak tu się nie zakochać podpowiedzcie... ( więcej )
Marta Kozioł
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk