Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Marques de Riscal Rueda Verdejo Viura

66,00 zł
Brutto
9974 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Marques de Riscal Rueda Verdejo 

 

Kraj: Hiszpania

Apelacja: Rueda DO

Region: Kastylia i Leon / Rueda

Producent: Marques de Riscal

Rodzaj: Verdejo, białe, wytrawne

Pojemność: 0,75l BK17                                                                                                                                                                                                          

 Certyfikaty: Wino

 Wino Organic 100%

 

Przyjemne dobrze wykonane białe wino Rioja. W kieliszku ujawnia słomkowożółty kolor. Jak można się spodziewać po dobrym Verdejo, daje to również nos o intensywnych aromatach. Należą do nich aromaty owoców tropikalnych, kopru włoskiego i świeżej trawy. Na podniebieniu Marques de Riscal Blanco jest  bardzo świeży i bardzo zrównoważony. Ten artykuł jest dostarczany w praktycznej butelce. Marques de Riscal Blanco Verdejo proponujemy aby było podawane w temperaturze od 8 do 10 stopni. Wspaniale komponuje się z daniami z ryb i owoców morza. Spójrz na nasz duży wybór produktów Vigilante i delektuj się pysznym tuńczykiem, małżami, małżami lub kalmarami.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Asortyment win Marques de Riscal jest niezwykle zróżnicowany. Aby to zapewnić, winorośl firmy uprawiana jest w różnych regionach. Między innymi w Rioja, Rueda i Kastylii i León znajdują się obszary uprawne. Produkowane są wina o zupełnie innych właściwościach, które następnie stanowią podstawę jednej z najbardziej kompletnych gam na świecie win hiszpańskich. Niewiele winnic w Hiszpanii może twierdzić, że były kamieniem milowym w historii winiarstwa tego kraju. Ale Herederos del Marqués de Riscal może to nawet z dumą udowodnić dwukrotnie, w dwóch różnych regionach winiarskich: Rioja i Rueda. Bodega Marqués de Riscal została założona w Elciego w 1858 roku i jest jedną z najstarszych winnic w Rioja. Zaledwie kilka lat po powstaniu zabutelkowano pierwsze wina, a wraz z nimi przyszły pierwsze nagrody i wyróżnienia. Od tego czasu winiarnia nieustannie stara się prześcignąć samą siebie. Marqués de Riscal zabutelkował pierwsze białe wina Verdejo w Ruedzie w 1972 roku. Oficjalne uznanie chronionego regionu winiarskiego Rueda w 1980 r. jest niewątpliwie zasługą pracy markiza de Riscal. 

Zwykle używamy słowa „ verdejo ” w odniesieniu do białych win wytwarzanych z gron odmiany verdejo . Te winogrona są znane, ponieważ są kluczowym składnikiem gładkich, świeżych win o pewnej kwaskowatości. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej odmianie winogron i poznać kilka mało znanych zabawnych faktów na temat tego rodzaju białego wina. Czy wiesz, że używamy winogron Verdejo do produkcji wina w La Rioja. To co wyróżnia te wina to ich gładkość, owocowość i świeżość. Kolor białego wina Verdejo jest zazwyczaj słomkowożółty z zielonymi pobłyskami, zarówno czysty, jak i jasny. W ustach wyczuwamy niuanse świeżych ziół i lekką goryczkę, co sprawia, że ​​są jeszcze bardziej kuszące i naprawdę łagodne dla podniebienia.  

Marques de Riscal Rueda Verdejo Viura - Opinie klientów

Dodaj opinię

Marques de Riscal Rueda Verdejo Viura

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki