Tower Rock Sauvignon Blanc Marlborough

75,00 zł
Brutto

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Nowozelandzkie Wino Tower Rock Sauvignon Blanc Marlborough

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough / Auckland

Kategoria: Spokojne, wytrane

Klasyfikacja: Regionalne

Szczep: Sauvignon Blanc

Zamknięcie: Zakrętka

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 12,5%

 

Słomkowy od żółtego do promienistego zielonego w butelce, Tower Rock z jego egzotycznym pochodzeniem. Ma typowe smaki agrestu i limonki, które nadają mu cudowną świeżość. Absolutnie solidne białe wino, które może przyczynić się do relaksującego letniego dnia, dobrze schłodzone dzięki umiarkowanej zawartości alkoholu. Ciesz się tym lekkim białym winem ze skorupiakami i owocami morza lub pyszną sałatką! On jest hitem z grillowanymi warzywami! Po drugiej stronie świata, oprócz ptaka kiwi, Tower Rock Sauvignon Blanc jest również domem. W legendarnym i znanym regionie winnym Marlborough w Nowej Zelandii córka Amy mieszka i pracuje ze swoim mężem Mattem oraz ojcem i założycielem firmy John w ich szóstym pokoleniu. W jednym z najpiękniejszych regionów świata powstają przekonujące wina, które już otrzymały jedną lub drugą nagrodę.

Tower Rock Sauvignon Blanc Marlborough - Opinie klientów

Dodaj opinię

Tower Rock Sauvignon Blanc Marlborough

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka