Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Louis Latour Maison Burgundia

Louis Latour jest jednym z największych negociant eleveurs w Burgundii. Maison Louis Latour znany na całym świecie ze względu na wysokie standardy upraw winorośli i wysoka jakość wina zarówno czerwonego jak i białego wina, Maison Louis Latour zbudował swoją reputację na tradycji i innowacji. Domena znajduje się w wiosce Aloxe-Corton, która od czasu powstania jest domem rodzinnym Latoura. Rodzina Latur od 1731 roku stworzyła wokół siebie winnice w obszarze 50 hektarów winorośli w tym Domaine Latour ma najwięcej Gran Cru w cote d’Or z ogólną liczbą 29 hektarów. Winnice rozrastają się od Chambertin na północy do Chevalier Montrachet na południu, które mają zasadzenia szczególnie uznanymi szczepami Pint Noir i Chardonnay.

 

 

W 1890 Maison Louis Latour nabywa prawdziwy klejnot w Château Petrus przed spędzeniem 10 lat w Kalifornii jako główny winiarz w Dominus Estate. Pasjonuje się badaniami i edukacją. Po dołączeniu do Louisa Latoura dobrze wykorzystał doświadczenie zdobyte w początkowej fazie jego kariery.

 

 

Od początku lat 90. Maison Louis Latour aktywnie uprawiało zrównoważoną uprawę winorośli. Szczegulną uwagą i pracę skoncentrowano  nad zachowaniem ekosystemów i różnorodności biologicznej swoich winnic. Boris Champy podziela tę wizję i aktywnie podąża za rozwojem prac już przygotowanych przez jego poprzedników. W tym duchu Maison Louis Latour zdecydował się na uprawianie tradycyjnych technik uprawy winorośli, gdzie pielęgnacja gleby jest niezbędna, aby winorośl rosła w jak najlepiej przygotowanym terror  Chateau Corton Grance. Obecnie Maison Louis Latour jest liderem produkcji wian francuskich a sława idąca za doskonałością win idzie po całym świecie.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE