Skrzynka na jedną butelkę wina z wysuwanym zamknięciem

28,00 zł
Brutto
9995 Przedmioty
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Skrzynka z naturalnego drewna, jasna gładka, elegancko wykonana z naturalnymi wiórami, z wysuwanym zamknięciem i sznurkiem, z możliwością naniesienia laserem dowolnego wzoru. Kosz nadruku lub logo ustalany telefonicznie, cena uzależniona jest od wielkości i ilości sztuk. Podobnie na życzenie klienta możemy wprowadzić różnego rodzaju barwę skrzynki. Opakowania sprzedajemy wyłącznie do zakupionego u nas produktu. Wymiary 100x100x360

Skrzynka na jedną butelkę wina z wysuwanym zamknięciem - Opinie klientów

Dodaj opinię

Skrzynka na jedną butelkę wina z wysuwanym zamknięciem

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 276 opinii w serwisie Google
Pyszne wina. Polecam wszystkim.
Ala Rychlinska
Miło was wspominam, przy każdej nowo otwartej butelce z przyjaciółmi pada pytanie kto mi pomaga dobrać wina. Przekonująco odpowiadam że to kwestia czasu i wile wina należy spróbować aby odkryć te naprawdę dobre. Dużo jest dobrych win, lecz te szczególne to własnie od was. Podkreślam tą... historię ponieważ zdradziłem was kupując u konkurencji. Zaproponowali mi rabat 40% zabrzmiało sugestywnie i skusiłem się. Zakupiłem wina i pochwaliłem się żonie o wspaniałym rabacie. Nagle dostrzegłem uśmiech i hi hot. Żona kupiła ta samą butelkę wina bez rabatu w innym sklepie za tą sama cenę. No dobrze zatem sprawdzamy czy wina smakują zarówno dobrze jak wynegocjowana cena. Otwieramy pierwszą butelkę i już uśmiech brak, skucha, otwieramy drugą butelkę i skucha. Zrozumiałem iż wspaniały rabat kryje w sobie tajemnice. Ja już za niespodzianki dziękuję, tylko u was kupuję. Zdrówka. ( więcej )
Mateusz Romanowski
Szczerze polecam! Świetny wybór, doskonała znajomość produktów przez ekipę salonu. Faworyt UNO 1 primitivo di mandura oczywiście.
Dominik Orlowski
Polecam wasz sklep z uwagi na doskonały wybór win. Wielokrotnie zakupiłem sporo wina i wszystkie z wysokim uznaniem. Zapewne macie dobrego doradcę który podpowiada które wina są super. W każdym bać razie jestem bardzo zadowolony z win i z miła chęcią będę was wspierał.
Tomasz Piekarski