Lepanto Pedro Ximénez Brandy de Jerez

346,00 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Lepanto Pedro Ximénez Brandy de Jerez

 

Kraj: Hiszpania

Region: Jerez

Apelacja: Brandy de Jerez Gran Reserva

Producent: González Byass

Typ: brandy

Rodzaj: wytrawny

Dojrzewanie: 15 lat beczka, system solera

Pojemność: 0,7 l

Alkohol: 36%

 

Brandy de Jerez wyprodukowana w apelacji Jerez z wyselekcjonowanych win. Lepanto PX dojrzewa w systemie solera, najpierw 12 lat w beczkach po sherry Tío Pepe, a potem 3 lata w beczkach po 30-letniej sherry Noe ze szczepu pedro ximénez. Ma ciemnobursztynowy kolor, bogate aromaty rodzynek i fig z nutami dębowymi w tle. c4

Lepanto Pedro Ximénez Brandy de Jerez - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2023-06-20

Lepanto Pedro Ximénez Brandy de Jerez

Wyjątkowa brandy de jerez, której cały proces produkcji, począwszy od zrobienia wina, poprzez jego destylację, a na dojrzewaniu skończywszy, odbywał się w Jerez, w Andaluzji. Lepanto PX dojrzewa w systemie solera, najpierw 12 lat w beczkach po sherry Tío Pepe, a potem 3 lata w beczkach po 30-letniej sherry Noe ze szczepu pedro ximénez. Cieszy oko ciemnobursztynową barwą z mahoniowymi przebłyskami. Kusi fantastycznym aromatem rodzynek i fig przemieszanym z nutami dębowymi. Na podniebieniu elegancka i jedwabista, o długim posmaku suszonych owoców zabarwionym niuansem orzechowym.

Dodaj opinię

Lepanto Pedro Ximénez Brandy de Jerez

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora