Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Nonino Grappa 43°

159,00 zł
Brutto
9996 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Nonino Grappa 43°

 

Kraj: Włochy

Region: Friuli

Producent: Nonino

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,7 l

Alkohol: 43 %BK17

 

Krystalicznie czysty przejrzysty kolor. W nosie delikatny aromat alkoholu, zapach lukrecji i skórki chleba. Na podniebieniu harmonia i równowaga, ciało bogate i pełne, orzeźwiające i świeże. W końcówce lekko pikantne nuty na przemian ze słodyczą lukrecji.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Sztuka destylacji jest przywilejem rodziny Nonino od 1897 roku. Jakość, innowacyjność, badania, profesjonalizm i miłość do swojej pracy są ich znakiem rozpoznawczym. Po założycielu rodziny Orazio Nonino następują ostatecznie Luigi, Antonio, Benito z Giannolą, Cristiną, Antonellą i Elisabettą. Orazio Nonino zakłada własną gorzelnię w Ronchi di Pavia. Do tego momentu był to tylko ruchomy, wciąż zmontowany na kołach. Nonino Grappa  43° Friulana – Podstawowa grappa i wstęp do świata Nonino. Friulana to selekcja wytłoków z białych odmian winogron regionu Friuli, o nieco aromatycznym bukiecie (jedną z użytych odmian jest moscato), pikantnych niuansach, długie i dobrze zrównoważone, co niełatwe przy tej zawartości alkoholu – właśnie do niego odnosi się 43° w nazwie. Obecnie Nonino jest największą destylarnią we Włoszech, ale wyłącznie pod kątem posiadanej liczby alembików.

Nonino Grappa 43° - Opinie klientów

Dodaj opinię

Nonino Grappa 43°

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki