Nonino Grappa 43°

159,00 zł
Brutto
9996 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Nonino Grappa 43°

 

Kraj: Włochy

Region: Friuli

Producent: Nonino

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,7 l

Alkohol: 43 %BK17

 

Krystalicznie czysty przejrzysty kolor. W nosie delikatny aromat alkoholu, zapach lukrecji i skórki chleba. Na podniebieniu harmonia i równowaga, ciało bogate i pełne, orzeźwiające i świeże. W końcówce lekko pikantne nuty na przemian ze słodyczą lukrecji.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Sztuka destylacji jest przywilejem rodziny Nonino od 1897 roku. Jakość, innowacyjność, badania, profesjonalizm i miłość do swojej pracy są ich znakiem rozpoznawczym. Po założycielu rodziny Orazio Nonino następują ostatecznie Luigi, Antonio, Benito z Giannolą, Cristiną, Antonellą i Elisabettą. Orazio Nonino zakłada własną gorzelnię w Ronchi di Pavia. Do tego momentu był to tylko ruchomy, wciąż zmontowany na kołach. Nonino Grappa  43° Friulana – Podstawowa grappa i wstęp do świata Nonino. Friulana to selekcja wytłoków z białych odmian winogron regionu Friuli, o nieco aromatycznym bukiecie (jedną z użytych odmian jest moscato), pikantnych niuansach, długie i dobrze zrównoważone, co niełatwe przy tej zawartości alkoholu – właśnie do niego odnosi się 43° w nazwie. Obecnie Nonino jest największą destylarnią we Włoszech, ale wyłącznie pod kątem posiadanej liczby alembików.

Nonino Grappa 43° - Opinie klientów

Dodaj opinię

Nonino Grappa 43°

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 82 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski