A.H. Riise Royal Danish Navy Rum Wyspy Dziewicze (USA)

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

A.H. RIISE ROYAL DANISH Navy RUM Wyspy Dziewicze (USA) 32% 0,7L

 

Rum z trzciny cukrowej

Firma A. H. Riise zaskoczyła i zachwyciła światem miłośników rumu. Rum któremu prawie nikt nie może się oprzeć, oczywiście po spróbowani A.H. Riise Royal Danish Navy Rum pozwala ująć słowa Dobry Rum. Aromat złożony przywołujące dziesiątki ziół które nawzajem się przeplatają w otoczeniu kawy, gorzkiej czekolady, wanilii, drzewa sandałowe. W ustach delikatna goryczka na tle przypraw orientalnych. Wiele naturalnych składników pochodzi z Karaibów.

 

FEINER A.H. RIISE RUM Z DANIA Z CARIBBEAN FLAIR ta odznaka jest jedną z uznanych klasyków segmentu premium. Data 1838, często czytana na etykiecie, nawiązuje do tytułowego Duńczyka Alberta Heinricha Riise. Znalazło się to w 1838 roku na przynależności do duńskiej wyspy West Indies, St. Thomas. Gdzie osiedlił się tam jako pierwszy farmaceuta. A. H. Riise był synem kupca i nawigatora i otworzył dziś własną aptekę na terenie Stanów Zjednoczonych. Wyspy Dziewicze (Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych) należące do Wyspy Świętego Tomasza. Z biegiem czasu nawiązał kontakt z uprawą trzciny cukrowej i produkcją rumu, a on zainspirował się do eksportu rumu z karaibskiej wyspy do rodzinnej Danii. Zainteresowanie botanikiem i podróżami na inne wyspy Antyli wpłynęły na produkcję rumu i pośrednio położyły podwaliny pod A.H. Riise rum z Karaibów.

 

Destylacja Rumu odbywa się lokalnie na destylarniach Wysp Dziewiczych, które są połączone z plantacjami trzciny cukrowej. Następnie transportujesz rum w dębowych beczkach do Europy, gdzie odbywa się mieszanie i butelkowanie. Często rum duński jest przechowywany w specjalny sposób lub jest wypełniony specjalnymi cechami. Pod koniec XIX wieku firma A.H. Riise Rum otrzymała pierwsze międzynarodowe nagrody (wtedy na Światowej Wystawie w Chicago), a nawet dzisiaj wiele butelek zostało nagrodzonych.

 

Firma A. H. Riise Rum prezentuje imponującą i zróżnicowaną ofertę dobrego Rumu obejmuje rzadki pojedynczy rum z beczki, a także Smaczny Rum mieszany i specjalne edycje, które zostały dopracowane przez specjalne wykończenie. A.H. Riise XO Reserve Rum należy do limitowanych pojedynczych butelek po beczkach. Pozwolono mu dojrzewać do 20 lat i świeciło uwodzicielsko złotem. Istnieje tylko bardzo ograniczona liczba ponumerowanych butelek tego piszczącego super-premium rumu. Podobnie popularny jest A.H. Riise Family Reserve Solera 1838 Rum ze średnim wiekiem 25 lat. Wysokiej jakości Rum solera jest wydawany rok po roku jako limitowana edycja z 3000 butelek. Moc i finezja idą w parze, co jest znakiem rozpoznawczym A.H. Riise Rum jest, jeśli chodzi o szlachetny duński rum o wysokiej sile picia, dobrym pomysłem jest Royal Danish Navy Rum. Dzięki luksusowi Non Plus Ultra Rum, XO Royal Reserve i XO Reserve Sauternes Cask Rum z wykończeniem subtelnych emocji po beczkowaniu, Rum może zafundować niepowtarzalne uczucie przyjemności przechodzące z ust do głowy. Dobre Rumy w Bachus Rum.

A.H. Riise Royal Danish Navy Rum Wyspy Dziewicze (USA) - Opinie klientów

Dodaj opinię

A.H. Riise Royal Danish Navy Rum Wyspy Dziewicze (USA)

Dodaj opinię