Canaoak Rum Mauritius Blend Gold Rum

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

Canaoak Rum Mauritius Blend Gold Rum 40% 0,7l

Wszyscy znają zmieszany rum. W końcu dominuje na rynku i jest znacznie powszechniejszy niż pojedynczy rum z beczki - ogólnie mieszanka destylatów z tego samego kraju, czasami z kilku destylarni, czasami od jednego producenta, ale o różnych poziomach dojrzałości. Różni się on od tej czy innej mieszanki niezależnego rozlewni lub importera, ponieważ może nawet sam w sobie połączyć destylaty z kilku krajów. A może z. Na przykład z obiecującym złotym rumem Canaoak Pure Blended, który oznacza wysoką jakość.

Rum dobry, perfekcyjny Canaoak Pure Blended Gold Rum to połączenie trzech odmian rumu, pochodzących z Mauritius, Panamy i Nikaragui. Dwa kraje Ameryki Środkowej są uzupełniane przez wyspę z Oceanu Indyjskiego, która ostatnio zyskała sobie uznanie dzięki Rhum Agricole wyprodukowanemu z soku z trzciny cukrowej, a nie z rumu z melasy. Canaoak Pure Blended Gold Rum zawiera destylaty od czterech do ośmiu lat, co wyjaśnia jego piękny kolor. Przechowywanie odbywało się zarówno w europejskim dębię, jak i amerykańskim białym dębię.

Canaoak Pure Blended Gold Rum w smaku i aromacie ujawnia niewiarygodnie pyszną stronę z owocowymi i słodkimi nutami. Różne style rumu łączyły się w harmonijny, ale znaczący sposób. Canaoak Pure Blended Gold Rum uzupełnia intensywne tropikalne owoce z nutą miodu. Sok z trzciny cukrowej i przyprawy łączą się z dębem. Finisz jest cudownie miękki i trwały, dzięki czemu zmieszany rum pozostawia niezatarte wrażenie. Można pić ciemny złoty rum, a także używać go do mieszania koktajli i długich napojów. Ponieważ prezentuje się z dostępnej, czarującej strony, wie nawet, jak przekonać początkujących.BK11

Canaoak Rum Mauritius Blend Gold Rum - Opinie klientów

Dodaj opinię

Canaoak Rum Mauritius Blend Gold Rum

Dodaj opinię