Don Papa Rum 10 Yerds Filipiny

WINO NA TELEFON Zadzwoń i zapytaj +48 504 445 555

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Don Papa Rum 10 Yerds Filipiny 43%Alk. 0,7l

W aromacie subtelny z dominacją cytrusów, kawy, miodu i przypraw orientalnych. W drugim etapie Rum - Don Papa Rum otwiera się ujawniający nuty drzewne i dojrzałe owoce które łączą i sprawiają, że bukiet jest pięknie złożony. Dobry Rum, perfekcyjny rum, wspaniały rum Don Papa Rum 10 lat rozwija się w tonach cytrusowych i waniliowych, które sprawiają, że chcesz więcej i są idealnie dopasowane. Rum jest dojrzały, mocny, pełny i żywy i przyjemny wielowarstwowo. Możesz cieszyć się nim czystym, lub stworzyć drink.

Wysokiej jakości Rum - Don Papa Rum 10 lat pochodzi z Bleeding Heart Rum Company, której marka chce złożyć hołd dobrze znanemu buntowi filipińskiego ruchu wolności i koncentruje się na mieszankach z tym czymś. Polega na trzcinie cukrowej z miejscowej uprawy, która rośnie na cukrowej wyspie Negros u podnóża góry z bardzo żyzną glebą. Don Papa Rum 10 years to doskonała mieszanka, której destylaty pochodzą z kilku, dziesięciu lat dojrzałych partii. Zostały spalone z melasy w kolumnie. Filipiny również poświęcają się duchowi trzciny cukrowej. W rzeczywistości, mierzony czystymi liczbami, ten archipelag licznych wysp jest w rzeczywistości największym rynkiem rumu na świecie! Ale prawie wyłącznie rumy są produkowane i cieszą się w samym kraju. Wyjątek stanowi fascynująca marka Don Papa Rum, która kilka lat temu zrewolucjonizowała filipińskie rynki zbytu i wywołała falę podekscytowania w pozostałej części świata. Obecnie zdobywa nie tylko pierwszą butelkę z dość młodą dojrzałością i nieskomplikowaną postacią na poziomie podstawowym, ale także z wyśmienitym Don Papa Rum 10 lat. To już ma prawie najwyższą jakość i zyskało dużą uwagę. BK11

Don Papa Rum 10 Yerds Filipiny - Opinie klientów

Dodaj opinię

Don Papa Rum 10 Yerds Filipiny

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 295 opinii w serwisie Google
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka
Znam dużo sklepów z winami, jednak jesteście stworzeni dla mnie. Możliwe że to zbieg okoliczności że wina które wam samuraja mi też. Niech tak zostanie. Lubię Was bardzo.
Karolina Bartoszewicz
Szkoda tylko, że nikt od wielu prób połączeń nie ma chęci odebrać telefonu
Mona Suf