Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

209,00 zł
Brutto
9995 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

 

Kraj: Gwatemala

Producent: Ron Botran

Rum Butelkowanie w destylarni

Zawartość alkoholu: 40%

Pojemność 0,7l c3

 

Ron Botran 12 YO jest produkowany w destylarni Industria Licorera Quezalteca. Zakład znajduje się w górach w środkowej części Gwatemali. Ze względu na warunki glebowe ten kraj Ameryki Środkowej jest idealny do uprawy trzciny cukrowej, a tym samym do produkcji rumu.

 

Rum Solera jest oparty na miodzie trzcinowym z pierwszego tłoczenia, który jest półpłynnym syropem z trzciny cukrowej. Po destylacji rum rozlewa się do beczek z amerykańskiego białego dębu. Mistrz blendera w Industria Licorera Quezalteca wyjmuje trochę rumu z każdej beczki, aby je zmieszać. Do mieszanki Ron Botran 12 y.o. urzyto rumu od 6 do 12 lat. Elegancka butelka podkreśla najwyższą jakość rumu w kolorze mahoniu. Po otwarciu butelki wyczuwamy nuty brązowego cukru, karmelu, syropu trzcinowego oraz przypraw z dębowymi nutami. Na podniebieniu pełny intensywny z niuansami kawy.  

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum - Opinie klientów

Dodaj opinię

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora