Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

209,00 zł
Brutto
9998 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

 

Kraj: Gwatemala

Producent: Ron Botran

Rodzaj: Rum

Butelkowanie: W destylarni

Zawartość alkoholu: 40%

Pojemność 0,7l c3

 

Ron Botran 12 YO jest produkowany w destylarni Industria Licorera Quezalteca. Zakład znajduje się w górach w środkowej części Gwatemali. Ze względu na warunki glebowe ten kraj Ameryki Środkowej jest idealny do uprawy trzciny cukrowej, a tym samym do produkcji rumu.

 

Rum Solera jest oparty na miodzie trzcinowym z pierwszego tłoczenia, który jest półpłynnym syropem z trzciny cukrowej. Po destylacji rum rozlewa się do beczek z amerykańskiego białego dębu.

 

Mistrz blendera w Industria Licorera Quezalteca wyjmuje trochę rumu z każdej beczki, aby je zmieszać. Do mieszanki Ron Botran 12 y.o. urzyto rumu od 6 do 12 lat.

 

Elegancka butelka podkreśla najwyższą jakość rumu w kolorze mahoniu. Po otwarciu butelki wyczuwamy nuty brązowego cukru, karmelu, syropu trzcinowego oraz przypraw z dębowymi nutami. Na podniebieniu pełny intensywny z niuansami kawy.  

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum - Opinie klientów

Dodaj opinię

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki