Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

209,00 zł
Brutto
9996 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

 

Kraj: Gwatemala

Producent: Ron Botran

Rodzaj: Rum

Butelkowanie: W destylarni

Zawartość alkoholu: 40%

Pojemność 0,7l c3

 

Ron Botran 12 YO jest produkowany w destylarni Industria Licorera Quezalteca. Zakład znajduje się w górach w środkowej części Gwatemali. Ze względu na warunki glebowe ten kraj Ameryki Środkowej jest idealny do uprawy trzciny cukrowej, a tym samym do produkcji rumu.

 

Rum Solera jest oparty na miodzie trzcinowym z pierwszego tłoczenia, który jest półpłynnym syropem z trzciny cukrowej. Po destylacji rum rozlewa się do beczek z amerykańskiego białego dębu.

 

Mistrz blendera w Industria Licorera Quezalteca wyjmuje trochę rumu z każdej beczki, aby je zmieszać. Do mieszanki Ron Botran 12 y.o. urzyto rumu od 6 do 12 lat.

 

Elegancka butelka podkreśla najwyższą jakość rumu w kolorze mahoniu. Po otwarciu butelki wyczuwamy nuty brązowego cukru, karmelu, syropu trzcinowego oraz przypraw z dębowymi nutami. Na podniebieniu pełny intensywny z niuansami kawy.  

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum - Opinie klientów

Dodaj opinię

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 82 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski