Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

149,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

 

Kraj: Gwatemala

Producent: Ron Botran

Rodzaj: Rum

Butelkowanie: W destylarni

Zawartość alkoholu: 40%

Pojemność 0,7l c3

 

Ron Botran 12 YO jest produkowany w destylarni Industria Licorera Quezalteca. Zakład znajduje się w górach w środkowej części Gwatemali. Ze względu na warunki glebowe ten kraj Ameryki Środkowej jest idealny do uprawy trzciny cukrowej, a tym samym do produkcji rumu.

 

Rum Solera jest oparty na miodzie trzcinowym z pierwszego tłoczenia, który jest półpłynnym syropem z trzciny cukrowej. Po destylacji rum rozlewa się do beczek z amerykańskiego białego dębu.

 

Mistrz blendera w Industria Licorera Quezalteca wyjmuje trochę rumu z każdej beczki, aby je zmieszać. Do mieszanki Ron Botran 12 y.o. urzyto rumu od 6 do 12 lat.

 

Elegancka butelka podkreśla najwyższą jakość rumu w kolorze mahoniu. Po otwarciu butelki wyczuwamy nuty brązowego cukru, karmelu, syropu trzcinowego oraz przypraw z dębowymi nutami. Na podniebieniu pełny intensywny z niuansami kawy.  

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum - Opinie klientów

Dodaj opinię

Ron Botran 12 Year Old Anejo Rum

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 283 opinii w serwisie Google
Rzetelność firmy dobrze poznaje się po tym, jak wychodzi z trudnych sytuacji. Pomimo opóźniającej się realizacji zamówienia onilne w "gorącym"(świątecznym) okresie, ostatecznie zrobiono jak najwięcej, by Klienta zadowolić. No i zostałem zadowolony. POLECAM
Mariusz Adamaszek
Polecam ten sklep od zawsze. Słyszę od znajomych że w tym roku jest to odkrycie, a przecież działają od lat z winami. Faktycznie lekko skryty za innymi sklepami. Ważne jest na pewno to że jak już dotrzesz do winiarni ucieszysz spojrzenie przeglądając cały świat u stóp. Doskonała, absolutnie... profesjonalna obsługa. Buziaki ( więcej )
Anna Janopwska
Miło was wspominam, przy każdej nowo otwartej butelce z przyjaciółmi pada pytanie kto mi pomaga dobrać wina. Przekonująco odpowiadam że to kwestia czasu i wile wina należy spróbować aby odkryć te naprawdę dobre. Dużo jest dobrych win, lecz te szczególne to własnie od was. Podkreślam tą... historię ponieważ zdradziłem was kupując u konkurencji. Zaproponowali mi rabat 40% zabrzmiało sugestywnie i skusiłem się. Zakupiłem wina i pochwaliłem się żonie o wspaniałym rabacie. Nagle dostrzegłem uśmiech i hi hot. Żona kupiła ta samą butelkę wina bez rabatu w innym sklepie za tą sama cenę. No dobrze zatem sprawdzamy czy wina smakują zarówno dobrze jak wynegocjowana cena. Otwieramy pierwszą butelkę i już uśmiech brak, skucha, otwieramy drugą butelkę i skucha. Zrozumiałem iż wspaniały rabat kryje w sobie tajemnice. Ja już za niespodzianki dziękuję, tylko u was kupuję. Zdrówka. ( więcej )
Mateusz Romanowski
Szczerze polecam! Świetny wybór, doskonała znajomość produktów przez ekipę salonu. Faworyt UNO 1 primitivo di mandura oczywiście.
Dominik Orlowski