Russian Standard Original Vodka 700ml

57,00 zł
Brutto
9965 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Russian Standard Original Vodka 700ml

 

Kraj: Rosja

Region: Petersburg

Producent: Nordic Spirit

Rodzaj: Wódka czysta

Wykonana z parzenicy

Pojemność: 700 ml BK2

Alkohol: 40%

 

Vodka Russian Standard Original to czysta wódka rosyjska, która jest destylowana według upodobań cara od 1894 roku. Aromat świeżo upieczonego chleba, pszeniczny smak i długi, smakowity finisz. Powstała na bazie receptury stworzonej przez światowej sławy chemika Dmitrija Mendelejewa. Wódka Ruski Standard jest najwyższej jakości i jest obowiązkowa dla osób pijących wódkę. Wódka Russian Standard to numer jeden wśród rosyjskich wódek klasy Premium w Rosji. Każda butelka posiada specjalny certyfikat, zatwierdzony przez rząd Federacji Rosyjskiej, na którym znajdziemy unikalny numer oraz herb Petersburga. Kształt butelki nawiązuje do moskiewskiej Dzwonnicy Iwana Groźnego, celem upamiętnienia pochodzenia i dbałości o tradycję w procesie produkcji wódki. Dynamiczny rozwój marki sprawił, że rosyjska dobra wódka znalazła doceniona już 75 krajach świata.

 

Notatki Sommelier Bachus

Piotr Wielki przybył nad brzeg rzeki Newy, aby stworzyć nowe miasto. 200 lat później, w 1894 roku, w tym wielkim mieście Dmitrij Mendelejew stworzył najwyższy standard dla rosyjskiej wódki. Dziś rosyjska wódka standardowa przywraca tę samą formułę, w tym najlepsze rosyjskie ziarna pszenicy i czyste wody lodowcowe z jeziora Ładoga, aby stworzyć doskonale gładki i czysto smakujący klasyczny rosyjski duch. Pszenica ozima z rosyjskich stepów, kunsztowny, czterokrotny proces filtracji przez węgiel drzewny i krystalicznie czysta woda z podziemnych źródeł jeziora Ładoga składają się na niezrównana czystość i unikalny smak wódki. Russian Standard uosabia wódkę w ojczyźnie ducha, a tym samym staje się ikonicznym symbolem współczesnego rosyjskiego życia i dynamizmu. Dramatyczna konstrukcja butelki zainspirowana wieżą Iwana Wielkiego Dzwon w sercu Moskwy przywołuje imperialną przeszłość Rosji i istotną rolę, jaką wódka odgrywa w Rosji ” najbardziej eleganckie tradycje. Zachowując równowagę między rosyjskim dziedzictwem a energią współczesnego życia, Russian Standard Original jest arcydziełem technologii, pasji i kunsztu.

Nagrody: Złoty Medal Vodka Master Awards 2018 w kategorii wódka Premium, Złoty Medal - San Francisco World Spirit Awards 2015

Russian Standard Original Vodka 700ml - Opinie klientów

Dodaj opinię

Russian Standard Original Vodka 700ml

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 283 opinii w serwisie Google
Rzetelność firmy dobrze poznaje się po tym, jak wychodzi z trudnych sytuacji. Pomimo opóźniającej się realizacji zamówienia onilne w "gorącym"(świątecznym) okresie, ostatecznie zrobiono jak najwięcej, by Klienta zadowolić. No i zostałem zadowolony. POLECAM
Mariusz Adamaszek
Polecam ten sklep od zawsze. Słyszę od znajomych że w tym roku jest to odkrycie, a przecież działają od lat z winami. Faktycznie lekko skryty za innymi sklepami. Ważne jest na pewno to że jak już dotrzesz do winiarni ucieszysz spojrzenie przeglądając cały świat u stóp. Doskonała, absolutnie... profesjonalna obsługa. Buziaki ( więcej )
Anna Janopwska
Miło was wspominam, przy każdej nowo otwartej butelce z przyjaciółmi pada pytanie kto mi pomaga dobrać wina. Przekonująco odpowiadam że to kwestia czasu i wile wina należy spróbować aby odkryć te naprawdę dobre. Dużo jest dobrych win, lecz te szczególne to własnie od was. Podkreślam tą... historię ponieważ zdradziłem was kupując u konkurencji. Zaproponowali mi rabat 40% zabrzmiało sugestywnie i skusiłem się. Zakupiłem wina i pochwaliłem się żonie o wspaniałym rabacie. Nagle dostrzegłem uśmiech i hi hot. Żona kupiła ta samą butelkę wina bez rabatu w innym sklepie za tą sama cenę. No dobrze zatem sprawdzamy czy wina smakują zarówno dobrze jak wynegocjowana cena. Otwieramy pierwszą butelkę i już uśmiech brak, skucha, otwieramy drugą butelkę i skucha. Zrozumiałem iż wspaniały rabat kryje w sobie tajemnice. Ja już za niespodzianki dziękuję, tylko u was kupuję. Zdrówka. ( więcej )
Mateusz Romanowski
Szczerze polecam! Świetny wybór, doskonała znajomość produktów przez ekipę salonu. Faworyt UNO 1 primitivo di mandura oczywiście.
Dominik Orlowski