Russian Standard Original Vodka 700ml

44,00 zł
Brutto
9979 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

Russian Standard Original Vodka 700ml

 

Kraj: Rosja

Region: Petersburg

Producent: Nordic Spirit

Rodzaj: Wódka czysta

Wykonana z parzenicy

Pojemność: 700 ml BK2

Alkohol: 40%

 

Vodka Russian Standard Original to czysta wódka rosyjska, która jest destylowana według upodobań cara od 1894 roku. Aromat świeżo upieczonego chleba, pszeniczny smak i długi, smakowity finisz. Powstała na bazie receptury stworzonej przez światowej sławy chemika Dmitrija Mendelejewa. Wódka Ruski Standard jest najwyższej jakości i jest obowiązkowa dla osób pijących wódkę. Wódka Russian Standard to numer jeden wśród rosyjskich wódek klasy Premium w Rosji. Każda butelka posiada specjalny certyfikat, zatwierdzony przez rząd Federacji Rosyjskiej, na którym znajdziemy unikalny numer oraz herb Petersburga. Kształt butelki nawiązuje do moskiewskiej Dzwonnicy Iwana Groźnego, celem upamiętnienia pochodzenia i dbałości o tradycję w procesie produkcji wódki. Dynamiczny rozwój marki sprawił, że rosyjska dobra wódka znalazła doceniona już 75 krajach świata.

 

Notatki Sommelier Bachus

Piotr Wielki przybył nad brzeg rzeki Newy, aby stworzyć nowe miasto. 200 lat później, w 1894 roku, w tym wielkim mieście Dmitrij Mendelejew stworzył najwyższy standard dla rosyjskiej wódki. Dziś rosyjska wódka standardowa przywraca tę samą formułę, w tym najlepsze rosyjskie ziarna pszenicy i czyste wody lodowcowe z jeziora Ładoga, aby stworzyć doskonale gładki i czysto smakujący klasyczny rosyjski duch. Pszenica ozima z rosyjskich stepów, kunsztowny, czterokrotny proces filtracji przez węgiel drzewny i krystalicznie czysta woda z podziemnych źródeł jeziora Ładoga składają się na niezrównana czystość i unikalny smak wódki. Russian Standard uosabia wódkę w ojczyźnie ducha, a tym samym staje się ikonicznym symbolem współczesnego rosyjskiego życia i dynamizmu. Dramatyczna konstrukcja butelki zainspirowana wieżą Iwana Wielkiego Dzwon w sercu Moskwy przywołuje imperialną przeszłość Rosji i istotną rolę, jaką wódka odgrywa w Rosji ” najbardziej eleganckie tradycje. Zachowując równowagę między rosyjskim dziedzictwem a energią współczesnego życia, Russian Standard Original jest arcydziełem technologii, pasji i kunsztu.

Nagrody: Złoty Medal Vodka Master Awards 2018 w kategorii wódka Premium, Złoty Medal - San Francisco World Spirit Awards 2015

Russian Standard Original Vodka 700ml - Opinie klientów

Dodaj opinię

Russian Standard Original Vodka 700ml

Dodaj opinię