Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Russian Standard Original Vodka 700ml

47,00 zł
Brutto

Opis

Smak
Wytrawne
Chwilowo niedostepny
Chwilowo niedostepny
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Russian Standard Original Vodka 700ml

 

Kraj: Rosja

Region: Petersburg

Producent: Nordic Spirit

Rodzaj: Wódka czysta

Wykonana z parzenicy

Pojemność: 700 ml BK2

Alkohol: 40%

 

Vodka Russian Standard Original to czysta wódka rosyjska, która jest destylowana według upodobań cara od 1894 roku. Aromat świeżo upieczonego chleba, pszeniczny smak i długi, smakowity finisz. Powstała na bazie receptury stworzonej przez światowej sławy chemika Dmitrija Mendelejewa. Wódka Ruski Standard jest najwyższej jakości i jest obowiązkowa dla osób pijących wódkę. Wódka Russian Standard to numer jeden wśród rosyjskich wódek klasy Premium w Rosji. Każda butelka posiada specjalny certyfikat, zatwierdzony przez rząd Federacji Rosyjskiej, na którym znajdziemy unikalny numer oraz herb Petersburga. Kształt butelki nawiązuje do moskiewskiej Dzwonnicy Iwana Groźnego, celem upamiętnienia pochodzenia i dbałości o tradycję w procesie produkcji wódki. Dynamiczny rozwój marki sprawił, że rosyjska dobra wódka znalazła doceniona już 75 krajach świata.

 

Notatki Sommelier Bachus

Piotr Wielki przybył nad brzeg rzeki Newy, aby stworzyć nowe miasto. 200 lat później, w 1894 roku, w tym wielkim mieście Dmitrij Mendelejew stworzył najwyższy standard dla rosyjskiej wódki. Dziś rosyjska wódka standardowa przywraca tę samą formułę, w tym najlepsze rosyjskie ziarna pszenicy i czyste wody lodowcowe z jeziora Ładoga, aby stworzyć doskonale gładki i czysto smakujący klasyczny rosyjski duch. Pszenica ozima z rosyjskich stepów, kunsztowny, czterokrotny proces filtracji przez węgiel drzewny i krystalicznie czysta woda z podziemnych źródeł jeziora Ładoga składają się na niezrównana czystość i unikalny smak wódki. Russian Standard uosabia wódkę w ojczyźnie ducha, a tym samym staje się ikonicznym symbolem współczesnego rosyjskiego życia i dynamizmu. Dramatyczna konstrukcja butelki zainspirowana wieżą Iwana Wielkiego Dzwon w sercu Moskwy przywołuje imperialną przeszłość Rosji i istotną rolę, jaką wódka odgrywa w Rosji ” najbardziej eleganckie tradycje. Zachowując równowagę między rosyjskim dziedzictwem a energią współczesnego życia, Russian Standard Original jest arcydziełem technologii, pasji i kunsztu.

Nagrody: Złoty Medal Vodka Master Awards 2018 w kategorii wódka Premium, Złoty Medal - San Francisco World Spirit Awards 2015

Russian Standard Original Vodka 700ml - Opinie klientów

Dodaj opinię

Russian Standard Original Vodka 700ml

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki