Russian Standard Original Vodka 700ml

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Russian Standard Original Vodka 700ml

 

Kraj: Rosja

Region: Petersburg

Producent: Nordic Spirit

Rodzaj: Wódka czysta

Wykonana z parzenicy

Pojemność: 700 ml BK2

Alkohol: 40%

 

Vodka Russian Standard Original to czysta wódka rosyjska, która jest destylowana według upodobań cara od 1894 roku. Aromat świeżo upieczonego chleba, pszeniczny smak i długi, smakowity finisz. Powstała na bazie receptury stworzonej przez światowej sławy chemika Dmitrija Mendelejewa. Wódka Ruski Standard jest najwyższej jakości i jest obowiązkowa dla osób pijących wódkę. Wódka Russian Standard to numer jeden wśród rosyjskich wódek klasy Premium w Rosji. Każda butelka posiada specjalny certyfikat, zatwierdzony przez rząd Federacji Rosyjskiej, na którym znajdziemy unikalny numer oraz herb Petersburga. Kształt butelki nawiązuje do moskiewskiej Dzwonnicy Iwana Groźnego, celem upamiętnienia pochodzenia i dbałości o tradycję w procesie produkcji wódki. Dynamiczny rozwój marki sprawił, że rosyjska dobra wódka znalazła doceniona już 75 krajach świata.

 

Notatki Sommelier Bachus

Piotr Wielki przybył nad brzeg rzeki Newy, aby stworzyć nowe miasto. 200 lat później, w 1894 roku, w tym wielkim mieście Dmitrij Mendelejew stworzył najwyższy standard dla rosyjskiej wódki. Dziś rosyjska wódka standardowa przywraca tę samą formułę, w tym najlepsze rosyjskie ziarna pszenicy i czyste wody lodowcowe z jeziora Ładoga, aby stworzyć doskonale gładki i czysto smakujący klasyczny rosyjski duch. Pszenica ozima z rosyjskich stepów, kunsztowny, czterokrotny proces filtracji przez węgiel drzewny i krystalicznie czysta woda z podziemnych źródeł jeziora Ładoga składają się na niezrównana czystość i unikalny smak wódki. Russian Standard uosabia wódkę w ojczyźnie ducha, a tym samym staje się ikonicznym symbolem współczesnego rosyjskiego życia i dynamizmu. Dramatyczna konstrukcja butelki zainspirowana wieżą Iwana Wielkiego Dzwon w sercu Moskwy przywołuje imperialną przeszłość Rosji i istotną rolę, jaką wódka odgrywa w Rosji ” najbardziej eleganckie tradycje. Zachowując równowagę między rosyjskim dziedzictwem a energią współczesnego życia, Russian Standard Original jest arcydziełem technologii, pasji i kunsztu.

Nagrody: Złoty Medal Vodka Master Awards 2018 w kategorii wódka Premium, Złoty Medal - San Francisco World Spirit Awards 2015

Russian Standard Original Vodka 700ml - Opinie klientów

Dodaj opinię

Russian Standard Original Vodka 700ml

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 162 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora